CESUR TOM VE SİHİRLİ AYNA’YA SESİYLE HAYAT VERDİ

Keremcem’in seslendirdiği “Cesur Tom ve Sihirli Ayna” 30 Ocak’ta sinemalarda

Sevilen şarkıcı ve çok beğenilen O Hayat Benim dizisinin Ateş’i Keremcem, CESUR TOM VE SİHİRLİ AYNA isimli animasyon filmin dublajı için dün akşam stüdyoya girdi.

Rolüne hemen adapte olması ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Keremcem, projenin içinde olmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Keremcem’in molalarda dahi Tom’un repliklerini söyleyerek etrafta dolaşması herkesi güldürdü. Doğanın önemi, arkadaşlık, yardımlaşma ve cesaret konularının vurgulandığı Cesur Tom ve Sihirli Ayna’yı hem çocuklar, hem de anne babalar çok beğenecek.

Fakir bir çiftçinin oğlu olan ve babasından kalan toprağı yeniden yeşertmek için tüm gücüyle uğraşan Tom, kısa boylu bir çocuk olabilir; ama cesareti ve zekâsı kimselerde yoktur. Bir gün karşısına sihirli bir ayna çıkar ve ona bir kızın resmini gösterir. Aynaya göre bu kız onun ruh ikizidir. Bu kızı bulmak için şehre doğru yola çıkan Tom’u uzun ve heyecanlı bir macera beklemektedir.

Fragmanı önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Cesur Tom ve Sihirli Ayna 30 Ocak’ta sinemalarda.

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (39. hafta):
Ölümsüzlerin Savaşı - The Immortal Wars (2020) Ormandaki Cadı - Witches in the Woods (2020) Süper Köpek ve Turbo Kedi - Stardog & Turbocat (2020) KOVAN (2020) David Copperfield’ın Çok Kişisel Hikayesi - The Personal History of David Copperfield (2020) Sekiz Yüz - The Eight Hundred (2020)
Arşivden Seçkiler:
Garez - The Grudge (2020) Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) Sağ Salim (2012) No Ofsayt  (2009) Yaşar Kemal Efsanesi (2018) Paris’ten Sevgilerle / From Paris with Love (2010)

Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment