Yıldızların Altında Film Keyfi

YILDIZLARIN ALTINDA FİLM KEYFİ HILLTOWN AVM’DE

Mimari yapısı, seçkin restoranları ve özenle hazırlanan tasarım etkinlikleriyle, açıldığı günden beri adından sıkça söz ettiren Anadolu Yakası’nın yeni yaşam merkezi Hilltown AVM, film keyfini açık havaya, yıldızların altına taşıyor. Temmuz ayı boyunca her Çarşamba ve Cumartesi günü saat 21:00 itibariyle sevilen filmleri açık havada ücretsiz izleme fırsatı sunan Hilltown AVM, yaz akşamlarını dönemin en beğenilen filmleriyle taçlandırıyor.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, neoklasik mimari yapısı, açık alanda konumlanan keyifli restoranları, sahip olduğu marka karması, genç ve dinamik eğlence alanlarıyla yoğun ilgi gören Hilltown AVM, yaz akşamlarına keyif katacak Açık Hava Sinema Geceleri’yle misafirlerine özel deneyimler sunmaya devam ediyor.
Yaz gecelerinin tadını açık havada, yıldızların altında, sezonun en beğenilen filmlerini sunarak renklendiren Hilltown AVM Açık Hava Sineması, 4 Temmuz – 28 Temmuz tarihleri arasında her Çarşamba ve Cumartesi, saat 21.00’da izleyiciyle buluşuyor. Ücretsiz olarak sunulan filmler arasında; Hadi Be Oğlum, Coco, Mucize, Aile Arasında, Başlat, Ocean’s 8, Black Panther ve Maşa ile Koca Ayı 2 filmleri her yaştan seyirciye keyif dolu saatler vaat ediyor.