“Yalnızlar Kulübü” Zorlu PSM’de

TOY İSTANBUL ve B PLANI’NIN
ORTAK YAPIMI
“YALNIZLAR KULÜBÜ”,
22 EKİM’DE ZORLU PSM’DE
PERDELERİNİ AÇIYOR!

Kaya Akkaya, Devin Özgür Çınar, Olgu Baran Kubilay, Umut Kurt, Ceren Taşçı ve Duygu Yetiş’in rol aldığı yeni tiyatro oyunu “Yalnızlar Kulübü”nün prömiyeri, 22 Ekim Pazartesi akşamı 20.30’da Zorlu PSM Studio’da gerçekleşecek! TOY İstanbul ve B Planı’nın ortak olarak hayata geçirdiği “Yalnızlar Kulübü”, bir kişisel gelişim kursunun on haftalık serüvenini mercek altına alıyor.

Sami Berat Marçalı’nın yazıp yönettiği yeni oyunu “Yalnızlar Kulübü”; TOY İstanbul ve B Planı’nın ortak yapımcılığında sahneleniyor.

Her şeyden çok sıkıldın. Hiçbir şeye yeterince dürüst olamıyorsun. Aynaya bakıyorsun, gördüğün tek şey yapayalnız bir sen. Yaşamanın anlamını kaybettin. Yaşamın hiçbir amacı yok senin için. İşte; “Hayat ritmini bul” seni bekliyor o zaman! Hayat ritmin mi kayboldu? Ya da hayatına ritim mi katman gerek? On hafta. Haftada iki dersten toplam yirmi ders. Sonra her şey çok daha güzel olacak. Bu bir deneyim. Hep beraber sıfır noktasından başlıyor ve bu deneyimin bizlere sunduklarıyla şahsi haritalarımızda kayboluyoruz.

Dekor tasarımını Marta Montevecchi’nin, ışık tasarımını Alev Topal’ın, kostüm tasarımını Dilek Tora’nın yaptığı oyunun illüstrasyonları Dilan Sarıoğlu’nun, fotoğrafları Deniz Sabuncu’nun, fotoğraf ve teaser videosu ise Olgu Baran Kubilay’ın imzasını taşıyor.

“Yalnızlar Kulübü”, 22 Ekim 2018 Pazartesi akşamı gerçekleşecek prömiyerinin hemen ardından 23 Ekim 2018 Salı akşamı da yine Zorlu PSM Studio’da sahnelenecek. Başlama saati 20.30 olan tek perdelik “Yalnızlar Kulübü” oyununun biletleri Biletix’ten, Zorlupsm.com’dan ve Zorlu PSM gişelerinden temin edilebilir.