Perran Kutman Anısına Fotoğraf Sergisi Açıldı

Bir alış veriş merkezi tarafından daha önce Türkan Şoray, Emel Sayın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Filiz Akın ve Nejat Uygur için gerçekleştirdiği “Geçmişten Geleceğe Başarı hikayesi Fotoğraf Sergisi’’ bu kez Tiyatronun efsaneleşmiş ismi Perran Kutman için yapıldı .

PERRAN KUTMAN ÇOK DUYGULANDI !.

Adına gerçekleşen ve 2,500 adet fotoğraf sergisinin açılışını yapan Perran Kutman, ilk defa böyle bir duygu yaşıyorum bu kadar duygusal bir fotoğraf sergisi beklemiyordum, beni çok şaşırttılar.Her bir fotoğraf karesinin hatırası olan resimlerle çok mutlu oldum fotoğraflarda kaybettiğimiz değerli sanatçı arkadaşlarım var, onların özlemini yaşıyorum .

BOYNUMU ASLA EĞLEMDİM!..

Fotoğraflara baktığımda doğru ve güzel işler yaptığımızı görüyorum ve çok güzel işler yaptığımı görüyorum. Bu fotoğraflara baktıkça gururunu daha çok yaşıyorum..Hiç bir olayın karşısında boynumu eğmedim,eğmemde!..

FOTOĞRAFLAR LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA BAĞIŞLANACAK!..

Sergide Perran Kutman’ın özel fotoğraf arşivi ,gazete, dergi kupürleri ve hayranlarından gelen fotoğraflarla birlikte toplam 2 bin 500 adet fotoğraf yer alıyor. Sinema ve Tiyatronun efsaneleşmiş ustası Perran Kutman’ın sanat ve özel yaşamından en özel karelerinin tümü bir ay boyunca ziyaretçilere açık olacak ve sergiden elde edilecek tüm gelir “Lösemili çocukları yaşatma ve bir umut derneğine bağışlanacak .