Kış Sanat Festivali

PARAYLA DEĞİL KİTAPLA
Türkiye Gençlik Akademisi Kadıköy Belediyesi desteğiyle girişi parayla değil kitapla olan Kış Sanat Festivali’ni başlatıyor.
Türkiye Gençlik Akademisi bu yıl da Kadıköy Belediyesi ile elele vererek, girişi parayla değil kitapla olan Kış Sanat Festivali’ni başlatıyor. 10-11 Şubat tarihlerinde Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan festival, ücretsiz olmakla beraber her bir sahne performansı için kişi başı bir, atölyeler için ise kişi başı beş kitap talep ediyor.
Bu yıl festival programının ilk gününde Gökhan Emre Akıl söyleşisinin ardından Marad Sade ve Yalnızlık Senfonisi tiyatro oyunları sahnede olacak. Günün kapanışını ise C Blok ve Mesut Yılmaz konserleri üstlenecek. Yine ilk gün sahne programlarının yanında Masal, Seramik, Arjantin Tango ve Yaratıcı Drama Atölyeleri düzenlenecek.
Festivalin ikinci gün programı da aynı yoğunlukta ilerleyecek. İkinci gün Sinem Sal ve Rewhat Arslan söyleşileriyle gün açılışı yaptıktan sonra Kadıköy Kış Sanat Festivali sahnesi Doğukan Manço’yu ağırlayacak. Ardından Akıl Defteri ve Yangın Yeri tiyatro oyunları sahnelenecek. Günün kapanışını ise Yedinci Ev müzik grubu üstleniyor olacak. İkinci gün ise sahne programlarına Yaratıcı Drama Atölyesi eşlik edecek.
Toplanan kitapların ihtiyaç sahibi kurumların kütüphanelerinde kullanılacağı bu anlamlı festivale herkes davetli!
10 Şubat Cumartesi
14:00 Gökhan Emre Akıl Söyleşi
15:30 Marad Sade Tiyatro Oyunu
17:30 Yalnızlık Senfonisi Tiyatro Oyunu
19:30 C Blok Müzik Performans
21:00 Mesut Yılmaz Konser
14:00 Masal Atölyesi
15:00 Seramik Atölyesi
18:00 Hakan Merter ile Tango Atölyesi
17:00 Marmara Drama Topluluğu ile Yaratıcı Drama Atölyesi
11 Şubat Pazar
12:45 Sinem Sal-Rewhat Arslan
14:00 Doğukan Manço Söyleşi
15:45 Akıl Defteri Tiyatro Oyunu
18:00 Yangın Yeri Tiyatro Oyunu
20:00 Yedinci Ev
16:00-17:00 G.D.E. Objeart ve suluboya
17:00 Marmara Drama Topluluğu ile Yaratıcı Drama Atölyesi