DoubleTree by Hilton Moda’da Her Kadın Özel ve Güzeldir

DoubleTree by Hilton Moda,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel indirimleri ve Elemental Fitness & SPA’nın “Her Kadın Güzeldir” bakım paketi ile kadınlara kendilerini özel hissettiriyor…

DoubleTree by Hilton İstanbul-Moda, “Her yer kadınla güzeldir, kadın her yaşta güzeldir” mesajı ile 7-9 Mart hafta sonunda The Doubles Restaurant’ta, La Gazetta Bar’da ve Elemental Fitness & SPA’da tüm kadınlar için %15 indirim sunuyor.

Anadolu Yakasının buluşma noktası DoubleTree by Hilton İstanbul – Moda içerisinde yer alan La Gazetta Barın modern ve konforlu ortamında kokteylinizi ya da lattenizi yudumlayabilir, The Doubles Restaurant’ta Executive Şef Sinan Duran’ın dünya ve Türk mutfaklarından seçerek özenle hazırladığı The Doubles menüsünün keyfini deneyimleyebilirsiniz.

Kadınlar Günü’nü fırsat bilerek kendilerine veya sevdiklerine bir hediye vermek isteyen tüm kadınlar için Elemental Fitnes & SPA’nın “Her Kadın Güzeldir” paketinde SPA’ya ilk girişden itibaren yepyeni bir beden ve ruh için her şey düşünülmüş durumda. 30 dakikalık VIP hamam ritüeli ile başlayan program, vücuttaki tüm toksinlerden arındıran 40 dakikalık mini cilt bakımı ile devam edecek. Yenilenen cildinizle Balili uzman terapistlerin ellerinden 50 dakikalık aroma terapi masajı alarak ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz. Ayrıca, kapalı havuz, sauna, buhar odası ve sıcak taş yataklarını kapsayan günlük SPA kullanımı ile  günü size özel geçirebilirsiniz.