Derya Baykal Stüdyoya 8 Mor Balonla Girecek

MEHMET ÇOŞKUNDENİZ “KIZ TAVLAMAK İÇİN FAL BAKMAYI ÖĞRENDİM”

YONCOLODİ, MÜSLÜM GÜRSES VE FERDİ ÖZBEĞEN ŞARKILARINI SÖYLEYEREK SANATÇILARI YAD ETTİ.
Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor’un bu haftaki konukları; ünlü şarkıcı Yonca Lodi, oyuncu – programcı Derya Baykal, gazeteci – aşk doktoru unvanlı Mehmet Coşkundeniz ve sabah haberlerinin sempatik ismi Seda Akgül…
İşte bu eğlenceli geceden notlar…

Derya Baykal stüdyoya 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle 8 adet mor balonla girdi.

DERYA BAYKAL “AŞKI UNUTMAM YAZARIM”

Baykal, “Ben aşkla ilgili olarak yaşadıklarımı unutmam, yazarım” dedi. Ünlü sanatçı ve programcı Derya Baykal yayında kendi tasarladığı tabaklarla pasta yaptı, Kadir Çöpdemir ise bunları konuklara servis etti.

MEHMET ÇOŞKUNDENİZ “AŞK’I BENDEN DAHA İYİ KİM ANLASIN”

‘Aşk doktoru’ unvanlı Mehmet Coşkundeniz, “4 abla, 1 anne, 1 anneanne, 8 Mart’ta doğmuş bir babanın bulunduğu evde, aile ortamında büyüdüm. Kadınları, ilişkileri, aşkı benden iyi kim anlasın daha artık?!” diyerek neden Aşk Doktoru olduğunun sebebini açıkladı.

“MEHMET ÇOŞKUNDENİZ “KIZ TAVLAMAK İÇİN FAL BAKMAYI ÖĞRENDİM”

Coşkundeniz, üniversite zamanları kız tavlamak için yalandan kahve falı öğrendiğini ve fal baktığını da itiraf etti. Ünlü gazeteci, “Aşktan canım çok yandı” diyerek itiraflarına itiraf ekledi. Kendisiyle okul arkadaşı olan Kadir Çöpdemir, Mehmet Coşkundeniz’in okulun en büyük iki çapkınından biri olduğunu milyonlara açıklayarak kendisine büyük bir sürpriz yaptı.

YONCOLODİ’DEN MÜSLÜM GÜRSES ŞARKISI “TANRI İSTEMEZSE”

Yonca Lodi, “Romantik değilim ama iyi bir aşığım” sözüyle günün anlam ve önemine binaen samimi bir itirafta bulundu. Ünlü şarkıcı, geçen hafta yitirdiğimiz arabeskin kralı Müslüm Gürses adına ‘Tanrı istemezse’ şarkısını okudu ve yine kısa bir süre önce yitirdiğimiz
Ferdi Özbeğen’i de yad ederek kendisinden bir parça seslendirdi.

ÜNLÜ PROGRAMCI SEDA AKGÜL DEDİ Kİ!

“Kadınla erkek birbirini anlayamaz, sadece anlayış gösterirler!”

“Erkek gözüyle, kadın kulağıyla sever. Erkek için görsellik ve cinsellik önemlidir!”

“Hayatım şişman mıyım diye sorsam ve ‘evet şişmansın’ dese, onun başını yakarım!”

“Erkeğin markadan, takıdan anlamaması lazım. Kadın işidir bu. Eğer anlıyorsa şüphelenirim ondan!”

Soluksuz akan sohbetin, aralarda giren vtr’lerin ardından son olarak sahneyi yine ünlü şarkıcı Yonca Lodi aldı ve söylediği coşkulu şarkılarla stüdyoda kapanışı yaparak enerjiyi zirvede sonlandırdı.

Yayın esnasında ekrana gelen #kadinolmak adlı hashtag’e ise sosyal medyada yoğun bir ilgi oldu.
Yapımcılığını NRG YAPIM İbrahim Türker’in üstlendiği, deneyimli bir ekip tarafından hazırlanan  “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor!”, her yaştan seyirciyi TRT1’e çağırıyor. Özel ve özenle seçilmiş konuklarıyla; el emeği, göz nuru skeçleriyle, hoşsohbet program sunucusuyla Her Cuma gecesi TRT 1 ekranlarında ihtişamlı bir Talk Show sözü veriyor.