Cevahir’in Muzla İmtihanı

CEVAHİR VE EKİBİNİN MUZLA ZORLU İMTİHANI!
TEMMUZ SICAĞINDA, MUZA BİNDİLER 5 SAAT İNEMEDİLER.

Yapımcılığını Barakuda Filmin, yönetmenliğini ise Ömer Uğur’un üstlendiği, “Geniş Aile Her Türlü”nün  başrol oyuncuları 40 derece sıcaklıkta gerçekleştirilen çekimlerde bindikleri muzundan ancak 5 saat sonra inebildiler.

Geniş Aile Her Türlü’nün Kıbrıs’taki çekimlerinde vazgeçilmez deniz eğlence aracı banana olarak bilinen muza binmek hiç bu kadar zor olmamıştı. 40 derece bunaltıcı sıcakta  muzun üzerinde gerçekleştirilen kovalamaca sahnesini hiç düşmeden bitirebilmek için oyuncular 5 saat süren büyük mücadele verdiler.

Filmin başrol oyuncularından Ufuk Özkan hayatının en zor çekimlerinden biri olduğunu belirttiği sahne için şunları söyledi: “Gerçekten bu kadar zorlanacağımızı hiç düşünmemiştim. O gün ne kadar düştüğümü ve su yuttuğumu hatırlamıyorum bile. O günden sonra muzu bile bıraktım. Bırakın muza binmeyi artık muz bile yemiyorum”.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Özge Ulusoy, Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz, Bora Akkaş, Şinasi Yurtsever, Tolga Canbeyli, Gizem Akman ve Mine Teber’in yer aldığı “Geniş Aile Her Türlü” 4 Kasım’da vizyonda.