29 Ekim Filmleri

Kolpaçino

Yönetmen: Şafak Sezer, Atıl İnaç
Oyuncular: Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Hakan Ural, Ali Sürmeli
Senaryo: Şafak Sezer, Suat Özkan
Tür: Aksiyon, Komedi
Süre: dk.
Vizyon Tarihi: 29.10.2009
Özet: Birbirine kenetlenmiş 7 kişinin bir günde başına gelenler. Temposu ve kurgusuyla şaşırtıcı bir hikaye: “Para darphanede basılır, imzası atılır, banknot yapılır, deste deste akar gider. Milyonlarca temiz, milyonlarca pis el değer. Anlatılmaz bir sevgisi, anlatılmaz bir acısı vardır. Dünyada para için istenilecek en güzel dilek pis tarafını tutmamaktır, eğer tutarsan.”

Web Sitesi: http://www.kolpacino1.com

This is it!

Yönetmen: Kenny Ortega
Oyuncular: Michael Jackson, Orianthi
Tür: Belgesel, Müzikal
Süre: 111 dk.
Vizyon Tarihi: 29.10.2009
Özet: Michael Jackson’ın Temmuz ayında Londra’da,”This Is It” adı altında başlayacak olan konserlerinin Staples Center’da yapılan provalarının görüntüleri belgesel olarak, beyaz perdede karşımıza çıkacak.
Yakınlarının tam desteği ile gerçekleştirilen bu yapım, Londra konserlerine hazırlanan Michael Jacson’ın yüzlerce saatlik provalarından ve kamera arkası çekimlerinden görüntüler içeriyor. High Definition formatında, dijital ses kalitesi ile hazırlanan filmde, Jackson’ın yakın arkadaşları ve birlikte çalıştığı kişilerin röportajları da yer alıyor. Film, Jackson’ın titiz hazırlığını ön sıralardan izleme deneyimini sunacak.

Web Sitesi: http://www.thisisit-movie.com