YILDIZLARDAN GELEN İŞARETLER Mona Kitap’tan çıktı.

“Yıldızların işareti olan benler, yıldızların ve burçların çizdiği bir vücut haritasıdır. Bu harita aracılığıyla sizi aydınlatarak kaderinizde yaşayacaklarınız hakkında size bilgi verirler. Vücudunuzdaki doğumla gelen her işaret bir burcun ve o burcun yöneticisi olan yıldızın etkisindedir.”

“YILDIZLARI ELİNDE TUTAN KADIN”
ŞİFA AVCIN

YILDIZLARDAN GELEN İŞARETLER

Astrological Association (İngiliz Astroloji Derneği) tarafından En Yetenekli Astrolog seçilen Şifa Avcın, Yıldızlardan Gelen İşaretler kitabında bizi, vücudumuzdaki küçük işaretlerin sırlarıyla tanıştırıyor.

İnsan bedenindeki lekelerden, çillerden, benlerden ve yara izlerinden gelecek, geçmiş tahmini ve karakter okuması yapılması eski uygarlıklara ve antikçağa kadar dayanıyor. Geçmişte izlerine rastlanan bu ilim, son yıllarda oldukça merak uyandıran popüler bir konu haline gelmiştir.

Yıldızları elinde tutan kadın Şifa Avcın bu eserinde, bizi yıldızlarımızın sırlarıyla tanıştırırken bir yandan da bedenimizde hikâyelerle dolu bir gezintiye çıkarıyor.

ŞİFA AVCIN
YILDIZLARDAN GELEN İŞARETLER
Astroloji ve Fizyonomi

Astroloji 1. Basım: Kasım 2021
300 Sayfa

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (48. hafta):
Korkunç Gece Hikayeleri - A Night of Horror: Nightmare Radio (2021) Titane (2021) Diyalog (2021) Fransız Postası - The French Dispatch (2021) AYKUT ENİŞTE 2 (2021) Resident Evil: Raccoon Şehri - Resident Evil: Welcome to Raccoon City (2021) Clifford Büyük Kırmızı Köpek - Clifford the Big Red Dog (2021)
Arşivden Seçkiler:
5 No'lu Cezaevi (2011) Uzay Maymunları / Space Chimps (2009) Pavarotti Efsanesi - Pavarotti (2019) Yasak Aşk - Two Mothers (2014) Transformers 5: Son Şövalye - Transformers: The Last Knight (2017) Zaman Yolcuları - Time Freak (2019)