‘VATİKAN’IN ŞİFRESİ’ 3 MART’TA SİNEMALARDA

Eser Yapım imzalı, yönetmenliğini Okan Ege Ergüven’in üstlendiği, senaryosu Erol Hızarcı’ya ait yeni Temel komedisi ‘Vatikan’ın Şifresi’ için vizyon tarihi belirlendi. Afişi de yayınlanan ‘Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası’, 3 Mart’ta tüm Türkiye’de sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak.

İlk kez oyuncu olarak kamera karşısına geçen Reşat Hacıahmetoğlu’nun Temel’i canlandırdığı merakla beklenen komedi filmi, sevdiği kıza kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkansız bir görevin üstesinden gelmeye çalışan Temel’in heyecanlı ve komik macerasını anlatacak.

Renkli ve zengin oyuncu kadrosuyla öne çıkan ‘Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası’nda Reşat Hacıahmetoğlu, Edanur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli ve Salih Kalyon rol alıyor.

‘Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası’, 3 Mart’ta sinemalarda.

VATİKAN’IN ŞİFRESİ: BİR TEMEL MACERASI

Yönetmen: Okan Ege Ergüven
Senaryo: Erol Hızarcı
Oyuncular: Reşat Hacıahmetoğlu, Edanur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Alp Öyken, Naşit Özcan, Abidin Yerebakan, Hakan Meriçliler, Aslı Altaylar, Emin Gümüşkaya, Bülent Çolak, Hilmi Özçelik, Şükrü Üçüncü, Kemal Bektaş, Hakan Örge, Ekin Uzunlar, Efe Erkekli, Sılay Çoşkun, Zerrin Sümer, Meral Çetinkaya
Vizyon Tarihi: 3 Mart 2023
Filmin Türü: Komedi
Yapım: Eser Yapım
Dağıtımcı: CJ ENM Türkiye

Sosyal Medya Hesabı: https://www.instagram.com/vatikaninsifresi_temelmacerasi/

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (48. hafta):

Arşivden Seçkiler:
Acımasız Tanrı - Carnage (2011) Aykut Enişte (2019) Dört Köşe (2017) İki Babalık - Old Dogs (2010) Sivil (2014) Kahraman Ördek - Quackerz (2016)