Nefesinizi tutarak izleyeceğiniz bir film:
“Uçak” 27 Ocak’ta vizyonda

Yıldırım düşmesi sonucu bir adaya acil iniş yapan uçak ve kaptan pilotun önderliğinde başlayan hayatta kalma mücadelesini konu alan Plane (Uçak), bir an bile temposu düşmeyen sahneleriyle sinemaseverleri nefes kesen bir maceraya dahil ediyor. Yönetmenliğini Jean-François Richet’in yaptığı ve başrolünde yetenekli oyuncu Gerard Butler’in yer aldığı Uçak, 27 Ocak’tan itibaren sinemalarda!
Düşman hattına acil iniş yapan pilot ve yolcularının hayatta kalma mücadelesini konu alan Uçak filmi, 27 Ocak’ta izleyiciyle buluşuyor. Kaptan pilot rolünde yetenekli oyuncu Gerard Butler’in yer aldığı film, maceraseverleri kendine hayran bırakacak.
Pilot Brodie Torrance, yıldırım düşmesi sonucu hasar alan uçağı savaş alanına dönmüş bir adaya indirerek yolcuları kurtarır. Fakat bu inişin hayatta kalma mücadelesinin sadece başlangıcı olduğunu fark eder. Bütün yolcular tehlikeli zorbalar tarafından rehin alındığında, Torrance’in yardım isteyeceği tek bir kişi, cinayetle suçlanan ve FBI tarafından başka bir yere
transfer edilen Louis Gaspare’dir (Mike Colter). Torrance onda gördüğünden çok daha fazlası
olduğunu öğrenecektir.
Nefes kesen sahneleriyle Uçak, 27 Ocak’tan itibaren sinemalarda!

TME Films’in dağıtımını üstlendiği ve ülkemizde 27 Ocak’ta vizyona girecek.

Uçak Künyesi:

Yönetmen: Jean-François Richet
Oyuncular: Gerard Butler, Mike Colter, Yoson An
Yazarlar: Charles Cumming, J.P. Davis
Vizyon Tarihi: 27 Ocak 2023
Süre: 107 Dakika
Tür: Aksiyon
Dağıtım: TME Films

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (5. hafta):
Musallat 3 (2023) Cennetten Gelen Çocuk - Boy From Heaven (2023) Mumyalar - Mummies (2023) Prestij Meselesi (2023) The Banshees of Inisherin (2023) Kulübeye Tıklat - Knock at the Cabin (2023) BTS: Yet to Come in Cinemas (2023)
Arşivden Seçkiler:
Son Görev - The Last Job (2021) Hain - Traitor (2009) Troll: Kuyruklu Macera (2022) Marnie Oradayken - Omoide no Mânî – When Marnie Was There (2015) DESTROYER (2019) Üçkağıtçı Mortdecai - Mortdecai (2015)