M. Night Shyamalan imzalı “Tuzak” filminin ilk fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Josh Hartnett, Ariel Donoghue ve Saleka Shyamalan’ın yer aldığı, ünlü yönetmen M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği “Trap / Tuzak” filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı. Bir baba ve genç kızının gittikleri bir pop konserinde karanlık ve uğursuz bir olayın merkezinde yaşadıklarını anlatan film, ülkemizde 9 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

Bu dünya ile öteki dünya arasında gidip gelen kahramanların korku ve gerilim öyküleriyle ünlenen, ödüllü yönetmen M. Night Shyamalan imzalı “Tuzak” filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Alfred Hitchcock’un yeni nesil varisi olarak gösterilen M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği film, bir baba ve genç kızının gittikleri bir pop konserinde karanlık ve uğursuz bir olayın merkezinde yaşadıklarını anlatıyor. Başrollerinde Josh Hartnett ve Ariel Donoghue’in yer aldığı filmde, Shyamalan’ın R&B şarkıcısı-söz yazarı kızı Saleka, konserin başrol oyuncusu Lady Raven’ı canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Hayley Mills ve Allison Pill.

Filmin yapımcılığını Ashwin Rajan, Marc Bienstock ile birlikte M. Night Shyamalan üstleniyor. Başyapımcı ise Steven Schneider.

Call Me by Your Name filminin de görüntü yönetmenliğini yapan Sayombhu Mukdeeprom görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin yapım tasarımcısı Debbie de Villa. Kurgusu Noëmi Preiswerk tarafından yapılan filmin müzikleri Herdĭs Stefănsdŏttir tarafından yapılmış. Müzik sorumlusu Susan Jacobs, kostüm tasarımcısı Caroline Duncan. Oyuncu seçimleri ise Douglas Aibel’a ait.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Tuzak”, 9 Ağustos’ta vizyonda olacak.

Filmin fragmanı:

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (21. hafta):
Demon Slayer - To the Hashira Training (2024) Ammon (2024) Keçigiller - The Gools (2024) Karganın Uykusu (2024) Biaz: Kara İyenin Laneti (2024) Süper Kahramanlar: Taşların Peşinde - Happy Heroes 3 (2024) Yapay Sevgilim - Robots (2024) Gizlenen (2024) Şeytan Tohumları - Amelias Children (2024) Bir Mad Max Destanı - Furiosa: A Mad Max Saga (2024)
Arşivden Seçkiler:
Göz - Oculus (2014) Lanetli Ev - The House on Pine Street (2016) Prenses ve Dracula - How to Save the Immortal (2023) Aşkın Ömrü 3 Yıldır - L’Amour Dure Trois Ans - Love Lasts Three Years (2012) Çizmeli Kedi: Son Dilek - Puss in Boots: The Last Wish (2023) Delil.com - Alibi.com (2017)