30.000 hayran, 300 polis ve 1 seri katil! Kaçış yok…

Yeni bir M. Night Shyamalan deneyimi:

“Tuzak” 2 Ağustos’ta vizyonda!

Başrollerinde Josh Hartnett, Ariel Donoghue ve Saleka Shyamalan’ın yer aldığı, ünlü yönetmen M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği “Trap / Tuzak” filminin yeni fragmanı ve posteri yayınlandı. Gerilim dozu yüksek sahneleri ve müzikleriyle dikkat çeken fragman Shyamalan hayranlarını heyecanlandırdı. Bir baba ve genç kızının gittikleri bir pop konserinde karanlık ve uğursuz bir olayın merkezinde yaşadıklarını anlatan film, ülkemizde 2 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

Ölümsüz, İşaretler, Altıncı His, Ziyaret ve Parçalanmış gibi filmleriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan, korku ve gerilim ustası, ödüllü yönetmen M. Night Shyamalan imzalı “Tuzak” filminin ikinci fragmanı ve yeni posteri yayınlandı.

Alfred Hitchcock’un yeni nesil varisi olarak gösterilen M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği film, bir baba ve genç kızının gittikleri bir pop konserinde karanlık ve uğursuz bir olayın merkezinde yaşadıklarını anlatıyor. Başrollerinde Josh Hartnett ve Ariel Donoghue’in yer aldığı filmde, Shyamalan’ın R&B şarkıcısı-söz yazarı kızı Saleka, konserin başrol oyuncusu Lady Raven’ı canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Hayley Mills ve Allison Pill.

Filmin yapımcılığını Ashwin Rajan, Marc Bienstock ile M. Night Shyamalan üstleniyor. Başyapımcı ise Steven Schneider.

Call Me by Your Name filminin de görüntü yönetmenliğini yapan Sayombhu Mukdeeprom görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin yapım tasarımcısı Debbie de Villa. Kurgusu Noëmi Preiswerk tarafından yapılan filmin müzikleri Herdĭs Stefănsdŏttir tarafından yapılmış. Müzik sorumlusu Susan Jacobs, kostüm tasarımcısı Caroline Duncan. Oyuncu seçimleri ise Douglas Aibel’a ait.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Tuzak”, 2 Ağustos’ta vizyonda olacak.

Yönetmen: M. Night Shyamalan
Yazar: M. Night Shyamalan
Başrollerinde: Josh Hartnett, Ariel Donoghue, Saleka Shyamalan
Başyapımcı: Steven Schneider
Filmin yapımcılığını: Ashwin Rajan, Marc Bienstock ile M. Night Shyamalan
Görüntü Yönetmeni: Sayombhu Mukdeeprom
Yapım Tasarımcısı: Debbie de Villa
Kurgusu: Noëmi Preiswerk
Müzikleri: Herdĭs Stefănsdŏttir
Müzik Sorumlusu: Susan Jacobs
Kostüm Tasarımcısı: Caroline Duncan
Oyuncu Seçimleri: Douglas Aibel
Tür: Gerilim
Vizyon Tarihi: 2 Ağustos 2024
Dağıtım: TME Films

Filmin fragmanı:

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (28. hafta):
Lumme (2024) Günah Şeytanın Oğlu (2024) Cin Köyü (2024) Vefk-İ Cin Sekar (2024) Işıkları Söndürme - Don't Turn Out the Lights (2024) Anne, Kalk! - Mother Couch (2024) MaXXXine (2024) Beni Ay'a Uçur - Fly Me to the Moon (2024) Kasırgalar - Twisters (2024)
Arşivden Seçkiler:
Yazlık Ev - Les Estivants – The Summer House (2019) Konuş Benimle - Talk to Me (2023) Küçük Deniz Kızı Ponyo (2021) Zor Biraderler - Ride Along (2014) Cadılar Zamanı - Season of the Witch (2011) Diana (2013)