THE WITCHER’IN ANİME FİLMİ THE WITCHER: NIGHTMARE OF THE WOLF, 23 AĞUSTOS 2021’DE NETFLIX’TE YAYINLANACAK

Netflix, WitcherCon’da 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü yayınlanacak olan The Witcher: Nightmare of the Wolf’un yayın tahini ve ilk karelerini paylaştı. Anime filmi, para için canavarları öldürmekten zevk alan, kendini beğenmiş genç bir olan Vesemir’in hikayesini anlatıyor.

WitcherCon’un ‘Geralt of T-Rivia’lı’ paneline katılan, The Witcher’ın dizi sorumlusu ve The Witcher: Nightmare of the Wolf’un yürütücü yapımcısı Lauren Schmidt Hissrich, hayranlarla Vesemir karakteriyle ilgili ilk bilgilerin yanı sıra filmin yayın tarihi ve afişini de paylaştı.

Kader hala sürprizler barındırıyor, bu yüzden WitcherCon’dan çıkan daha özel haberler için bizi izlemeye devam edin.

Tüm etkinlik programı da dahil olmak üzere WitcherCon ile ilgili her şeyi WitcherCon.com sitesinden takip edebilirsiniz:

Netflix YouTube Kanalı:
https://www.youtube.com/netflix Netflix
Twitch Kanalı:
https://www.twitch.tv/netflix

The Witcher: Nightmare of the Wolf Hakkında
The Witcher’ın dünyası bu anime filminde genişliyor. Geralt’tan önce, para için canavarları öldürmekten zevk alan, kendini beğenmiş genç bir Witcher olan Vesemir vardı. Yeni ve tuhaf bir canavar, bir krallığı terörize etmeye başladığında, Vesemir kendisini geçmişinin şeytanlarıyla yüzleşmeye zorlayan korkutucu bir maceranın içinde bulur ve bazı cadılık işlerinin paradan daha fazlası olduğunu öğrenir.

Yönetmen: Han Kwang Il
Senarist: Beau de Mayo
Yapımcılar: Beau de Mayo, Lauren Schmidt Hissrich & Han Kwang Animasyon Stüdyosu: Studio MIR (The Legend of Korra ve Netflix’in Voltron: Efsanevi Koruyucu)

Netflix Hakkında:
Netflix, 190’dan fazla ülkede 208 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (29. hafta):

Arşivden Seçkiler:
Vahşet Sapağı - Snarveien - Detour (2010) Kız ve Kurt - Red Riding Hood (2011) Vera'nın şöförü - Voditel Dlya Very (2010) Winnie The Pooh (2011) Yok Artık (2015) Çifte Bela; Sihirli Ayna - Double Trouble and the Magical Mirror (2020)