“RUFUS 2” FİLMİ NICKELODEON’DA

Dünyanın en çok izlenen çocuk eğlence kanalı Nickelodeon, bir tasma sayesinde insana dönüşen köpek Rufus’ un devam hikayesi ‘Rufus 2’ filmini ekranlara taşıyor.

Rufus’un macerası hız kesmeden devam ediyor! Sahibi Manny’nin bulduğu bir tasma sayesinde köpek Rufus, hem bir insana hem de okulun en popüler çocuğuna dönüşmüştür. Rufus’un yeni ve tuhaf hayatı devam ederken Kat adında bir kızla tanışır. Kat’in Rufus gibi küçük bir sırrı vardır: Kat de aynı zamanda insana dönüşen bir kedidir! Rufus’un bu eğlenceli hikayesi 14 Ağustos Pazar ve tekrar bölümüyle 20 Ağustos Cumartesi günü Nickelodeon’da!

Yayın Günü:
Pazar / Cumartesi

Yayın Tarihi:
14/08/2022 / Pazar
20/08/2022 / Cumartesi

Yayın Saati: 14:15

Nickelodeon Hakkında
Nickelodeon, çocuklar için bir numaralı eğlence TV kanalı markasıdır. Yaptığı her şeyde çocukları ön plana alarak kapsamlı bir yapıya sahip olan şirketin bünyesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde ve dünyada televizyon programları ve yapımının yanı sıra tüketici ürünleri, dijital, kitaplar, filmler ve yeniden yapımlar yer almaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.nickpress.com adresini ziyaret edin. Nickelodeon ve alakalı tüm başlıklar, karakterler ve logolar Paramount’un markasıdır.

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (39. hafta):

Arşivden Seçkiler:
Nikahta Keramet Var mı? - Peace After Marriage (2014) Şans Ayağıma Geldi - The Cobbler (2015) Anormal Aktivite - A Haunted House (2013) Titanların Savaşı - Clash of the Titans  (2010) Cadılar Bayramı - Halloween (2018)