Ozan ve Atilla köy köy gezip köy yaşantısı, yöresel yemek tarifleri gibi konuları çekerek TV programı yapan iki arkadaşlardır. Bir gün Dikili’nin gizemli bir köyüne gelirler. Orada Emine Teyzenin esrarengiz şerbetinden içen Ozan’ın hayatı değişir. Bu değişikliğe anlam veremez. Anlamaya çalışırken ölümsüz olduğunu fark eder. Köyü terk etmek isterler ama şerbetin bir etkisi de içenlerin köyü terk edememesidir.

Şerbetten içmemiş olan Atilla arkadaşını orda bırakarak kaçıp gider. Ozan köyde yalnız başına kalır. Köyün muhtarı Hulusi Dede ona yardımcı olur, onu teselli eder.

Bir süre sonra kız arkadaşı Duygu da yanına gelir.Fakat Ozanın ölümsüz olduğunu öğrenmesi yaşadığı olaylara anlam verememesi kafasını iyice karıştırır ve Ozanı terk edip o da köyden gider.

Bir süre sonra tek ölümsüzün kendisi olmadığını, bu köydeki herkesin Emine Teyzenin şerbetinden içmiş olduğunu fark eder.

Köy muhtarı Hulusi Dedenin rehberliğiyle bu köyde yaşamanın bir fırsat olduğunu, ölümlü kısa hayatında yapmak isteyip de zaman sınırlılığından yapamadığı her şeyi burada yapabileceğini öğrenir.

Bu köyde herkesin bir listesi vardır ve sırayla daha önceki hayatlarında yapamadıklarını burada yapmaya çalışmaktadırlar.

Zaten başka çareleri de yoktur. Ozan da kendisine bir liste yapar ve Hulusi dedenin yardımlarıyla listesindekileri gerçekleştirmeye başlar.
Orjinal Adı: Öldür Beni
Türkçe Adı: Öldür Beni
Yönetmen: Korhan Uğur
Senaryo: Korhan Uğur
Oyuncular: Burak Sarımola, Nihan Aslı Elmas, Erol Alpsoykan
Ülkesi: Türkiye
Yıl:2008
Süre: 95 ‘
Yapım: Saygın Film
Görüntü: Ercan Özkan
Kurgu: Ergün Könüman
Müzik: Erkan Bediroğlu
İnternet Sitesi: http://www.oldurbeni.com/
Fragman: http://www.oldurbeni.com/
Dağıtım: Tiglon
Yaş Sınırı: Henüz belirlenmemiştir.

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (48. hafta):
Korkunç Gece Hikayeleri - A Night of Horror: Nightmare Radio (2021) Titane (2021) Diyalog (2021) Fransız Postası - The French Dispatch (2021) AYKUT ENİŞTE 2 (2021) Resident Evil: Raccoon Şehri - Resident Evil: Welcome to Raccoon City (2021) Clifford Büyük Kırmızı Köpek - Clifford the Big Red Dog (2021)
Arşivden Seçkiler:
Çatı Katı - Loft (2011) Sultanın Sırrı (2010) Dokunma Bana - Touch Me Not (2018) Cadılar Bayramı Öldürür - Halloween Kills (2021) Bezm-i Ezel (2017) Geliş - Arrival (2016)

Leave a comment