MY HERO ACADEMIA THE MOVIE: WORLD HEROES’ MISSION

Dünyada manga satışları toplam 50 milyonu geçen MY HERO ACADEMIA anime serisinin heyecanla beklenen sinema filmi 26 Kasım’da vizyonda…

Özgünlüklere karşıtı bir terörist tarikatı, insanların güçlerinin çılgınca kontrolden çıkmasına neden olan bir gaz salarak bir şehri yok eder. Japonya’nın en cesur kahramanları tarikatın başındaki kişiyi bulmak ve onu adalete teslim etmek için dünyanın dört bir yanına dağılırlar. Endeavour’un ekibinin bir parçası olarak Deku, Bakugo ve Todoroki, Avrupa ülkesi Otheon’a seyahat eder. Ancak sonu kötü biten bir soygunu engelledikten sonra, Deku kendisini toplu cinayetle suçlanmış ve yannda beş para etmez bir suçluyla birlikte kaçarken bulur – artık Otheon’un polis gücü de teröristler de Deku’nun peşindedir.

Resmî sitesi: https://heroaca-movie.com/

Yönetmen: Kenji Nagasaki
Senaryo: Yosuke Kuroda
Orijinal yaratıcı: Kohei Horikoshi
Müzik: Yuki Hayashi
Sesler:
Daiki Yamashita (Izuku Midoriya)
Nobuhiko Okamoto (Katsuki Bakugo)
Yuki Kaji (Shoto Todoroki)
Tetsu Inada (Endeavor)
Yuichi Nakamura (Hawks)
Kenta Miyake (All Might)

©2021 My Hero Academia The Movie Project

©K.Horikoshi/Shueisha

Licensee: ODEX PRIVATE LIMITED

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (48. hafta):
Korkunç Gece Hikayeleri - A Night of Horror: Nightmare Radio (2021) Titane (2021) Diyalog (2021) Fransız Postası - The French Dispatch (2021) AYKUT ENİŞTE 2 (2021) Resident Evil: Raccoon Şehri - Resident Evil: Welcome to Raccoon City (2021) Clifford Büyük Kırmızı Köpek - Clifford the Big Red Dog (2021)
Arşivden Seçkiler:
Başkanların Hizmetkarı - The Butler (2014) Cadılar Zamanı - Season of the Witch (2011) Kod Adı: Angel - Angel Has Fallan (2019) Suç Çetesi - Gangster Squad (2013) Kanunun Ötesinde - A Walk Among The Tombstones (2014) Bay Evet / Yes Man (2009)