Muhteşem Kedi Maurice – The Amazing Maurice

Özet : Muhteşem Maurice, şehirde hayatına alışık serseri bir kedidir ve para kazanacağı bir düzenbazlık planı vardır. Bunun için bulduğu şapşal kavalcıyı ve kavalcıya ait bir fare sürüsünü kullanacaktır. Planını uygulayacağı “Kötü Şans” kasabasına vardıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Description Trailer Sokak kedisi Maurice, para kazanmak için parlak bir fikre sahiptir. Maurice öncelikle flüt çalan aptal bir genç ve bir grup eğitimli fare bulur. Flüt çalan Maurice ve fareler, yıkılan Bad Blintz kasabasına ulaştıklarında, kasabanın mahzenlerinde kendilerini çok karanlık bir şeyin beklediğini fark ederler.

Animasyon, Aile, 3 Boyutlu
Usta yazar Terry Pratchett’ın ünlü eserinden uyarlanan film, serseri bir şehir kedisi olan Maurice’in maceralarını ele alıyor.

3D SEÇENEĞİYLE!

Yönetmen: Toby Genkel, Florian Westermann
Senaryo: Terry Rossio
Kurgu: Adam Dolniak, Friedolin Dreesen
Müzik: Tom Howe
Vizyon Tarihi: 20 Ocak 2023
Süre: 93 Dakika
Tür: Animasyon, Aile, 3 Boyutlu
Dağıtım: Bir Film
İthalatçı: Bir Film
Ülke: Almanya, Birleşik Krallık

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (5. hafta):
Musallat 3 (2023) Cennetten Gelen Çocuk - Boy From Heaven (2023) Mumyalar - Mummies (2023) Prestij Meselesi (2023) The Banshees of Inisherin (2023) Kulübeye Tıklat - Knock at the Cabin (2023) BTS: Yet to Come in Cinemas (2023)
Arşivden Seçkiler:
Zootropolis: Hayvanlar Şehri - Zootopia – Zootropolis (2016) Simülasyon - The Call Up (2016) Yakalandın! - Tag (2018) Kuyu - The Hole in the Ground (2019) Şeytanın Çocukları: El Ebyaz (2016) Ödül Peşinde - The Bounty Hunter (2010)