Merakla Beklenen Zatonya
3 Mayıs’ta Disney Channel’da!

Milyonlarca yıl öncesindeki maceraların günümüz dünyasındaki benzerliklerle işlendiği, merakla beklenen yeni çizgi dizi Zatonya 3 Mayıs’ta Disney Channel’da başlıyor.

Tarih öncesi bilinmeyen bir zaman diliminde hayatı kolaylaştırmak için her bölüm yeni buluşlar icat eden mucit Sırrı Usta, elindeki olanaklar ile hayal gücünü birleştirerek çalışmalarını sürdürüyor. Dönemin en bilgin ve çılgın insanı olan Sırrı Usta’nın Zatonya Uygarlığı için yaptığı özel icat ve keşif çalışmaları esnasında başından geçen absürt ve komik serüvenlerin ekranlara geleceği çizgi dizide izleyiciler bilimin eğlenceli yüzüyle buluşuyor.

Dönemin en bilgin ve çılgın insanı olan Sırrı Usta’nın maceralarının izleneceği Türk yapımı yeni çizgi dizi Zatonya’ya, ünlü radyocu ve televizyoncu Kadir Çöpdemir ile ünlü dizi ve tiyatro oyuncusu Ali İhsan Bozdemir de sesleriyle hayat veriyor.

Eğlencenin ve bilimin bir arada olduğu, merakla beklenen Zatonya 3 Mayıs Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.15’te, uydudan her zaman şifresiz yayınlanan, aile eğlencesinin adresi Disney Channel’da!

Tanıtım filmini izlemek için:

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (48. hafta):
Korkunç Gece Hikayeleri - A Night of Horror: Nightmare Radio (2021) Titane (2021) Diyalog (2021) Fransız Postası - The French Dispatch (2021) AYKUT ENİŞTE 2 (2021) Resident Evil: Raccoon Şehri - Resident Evil: Welcome to Raccoon City (2021) Clifford Büyük Kırmızı Köpek - Clifford the Big Red Dog (2021)
Arşivden Seçkiler:
Üzgünüz, Size Ulaşamadık - Sorry We Missed You (2019) İçinde Yaşadığım Deri - La Piel Que Habito - The Skin I Live In (2011) Ferdinand (2017) YULI (2019) 205: Korku Odası - 205: Zimmer Der Angst - 205: Room Of Fear (2012) Türkan (2011)