ÇAKALLARLA DANS 4
FİLM ÇEKİMLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…
“Çakallarla Dans”ın fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun yanı sıra Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ve Tim Seyfi ile Çakallarla Dans 4 çekimleri için geri sayım başladı.
Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği sinema filminde macera kaldığı yerden devam ediyor…
1 Ağustos’ta çekimleri başlayacak olan “Çakallarla Dans 4” ün Kadıköy, Polenezköy ve Çatalca da gerçekleşecek çekimleri yaklaşık 4 hafta sürecek. 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girmesi planlanan Çakallarla Dans 4 sinema filminin senaristi ve yönetmeni Murat Şeker, “Ana kadromuzla kaldığı yerden devam edecek olan “Çakallarla Dans 4’e katılan yeni oyuncularımızla, sinema severleri yepyeni bir macera bekliyor. Senarist arkadaşım Ali Tanrıverdi ile birlikte senaryo üzerine aylarca çalıştık. Devam filmi olmasının zorluklarını yenmek için sanki yeni bir film yazıyormuşçasına oluşturduk senaryoyu. Eğlenceye devam, yani Çakallarla Dans’a devam” dedi.
Çakallar Dans 4 filmi konusu:
Muhasebeci Servet (İlker Ayrık), Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu)…
Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır.
Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ’’Harita’’ ile çıkagelir. Almanya ’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar.
Gerçekten gömü var mıdır?
Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır?
Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?

Ve olaylar gelişir…

KARAKTERLER VE OYUNCULAR:
ŞEVKET ÇORUH        KAYINÇO GÖKHAN
İLKER AYRIK         MUHASEBECİ SERVET
TİMUR ACAR               KÖFTE NECMİ
MURAT AKKOYUNLU    DEL PİERO HİKMET
DİDEM BALÇIN        FATMA
HAKAN BİLGİN        HÜSEYİN ABİ
HANDE KATİPOĞLU    TAVŞAN ZEYNEP
TİM SEYFİ            BURÇ ASLAN
CEYHUN YILMAZ        ADEM ABİ
DERYA ŞENSOY         MİHRİBAN

FİLMİN KÜNYESİ :
YAPIMCI            : SUGARWORKZ & TAFF
YÖNETMEN        : MURAT ŞEKER
SENARYO            : ALİ TANRIVERDİ & MURAT ŞEKER
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ    : BÜLENT ÖZER
GENEL KOORDİNATÖR    : HÜLYA ŞEKER
YÜRÜTÜCÜ YAPIMCI    : BARIŞ AYAZTAŞ
EDİTÖR            : LEVENT ÇELEBİ
MÜZİK            : SERHAT ERSÖZ
KOSTÜM SORUMLUSU    : EFTAL SAYIN
SANAT YÖNETMENİ        : CANSU TÜRKELİ
SES TEKNİSYENİ        : ONUR YAVUZ
IŞIK ŞEFİ        : FERAMUZ TUNA

Dağıtım: UIP
Vizyon:  2 ARALIK 2016
Çekim Süresi: 4 Hafta
Çekim Mekanları: Polenezköy-Kadıköy-Çatalca

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (48. hafta):
Korkunç Gece Hikayeleri - A Night of Horror: Nightmare Radio (2021) Titane (2021) Diyalog (2021) Fransız Postası - The French Dispatch (2021) AYKUT ENİŞTE 2 (2021) Resident Evil: Raccoon Şehri - Resident Evil: Welcome to Raccoon City (2021) Clifford Büyük Kırmızı Köpek - Clifford the Big Red Dog (2021)
Arşivden Seçkiler:
Zaman Yolcuları - Safety Not Guaranteed (2013) Sessiz Çığlık - Louder Than Bombs (2016) Af (2021) Star Trek (2009) Hayata Çalım At - Looking For Eric (2010) Mezuniyet - Bacalaureat – Graduation (2016)

Leave a comment