KARAYİP KORSANLARI SALAZAR’IN İNTİKAMI
DISNEY/JERRY BRUCKHEIMER FILMS

Johnny Depp, Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı filminde ikonik, heyecan verici anti-kahraman rolü Jack Sparrow ile sinemaya geri dönüyor. Çılgın maceralara atılan talihsiz Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar (Javier Bardem) tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmıştır ve Jack’in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası’nı bulmaktır. Jack Sparrow, asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve Kraliyet Donanmasından Henry (Brenton Thwaites) adında dikbaşlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır.

Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, yalnızca kötü kaderini tersine çevirmenin değil şu ana kadar karşılaştığı en dişli ve korkunç düşmandan kendini nasıl kurtaracağının da yollarını aramaktadır.

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı’nda aynı zamanda Joshamee Gibbs rolünde Kevin R. McNally,  deniz cadısı Shansa rolünde Golshifteh Farahani, Scrum rolünde Stephen Graham, Scarfield rolünde David Wenham ve Kaptan Hector Barbossa rolünde Geoffrey Rush yer alıyor. Espen Sandberg & Joachim Rønning, filmi yapımcı Jerry Bruckheimer ile birlikte yönetiyorlar. Baş yapımcılar Mike Stenson, Chad Oman, Joe Caracciolo, Jr. ve Brigham Taylor. Senaryo yazarı, Jeff Nathanson. Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı, 26 Mayıs 2017’de vizyona giriyor.

Tür: Aksiyon – Macera
Vizyon tarihi: 26 Mayıs 2017
Oyuncular: Johnny Depp, Javier Bardem, Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush
Yönetmenler: Espen Sandberg & Joachim Rønning
Yapımcı: Jerry Bruckheimer
Baş Yapımcı: Mike Stenson, Chad Oman, Joe Caracciolo, Jr.Brigham Taylor
Senaryo: Jeff Nathanson

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (2. hafta):

Arşivden Seçkiler:
Testere 6 - Saw VI (2009) Aşka Şans Ver - La Chance de Ma Vie - Second Chance (2011) Son Şarkı - The Last Song (2010) Alborotadores: Belalılar (2017) Piramitin Laneti - The Pyramid (2015) Uzak İhtimal         (2009)