2D VE BLURAY SEÇENEĞİYLE

GERÇEK CİNLER 2 – 24 MART 2023 SİNEMALARDA !

Özge ve Nisa bir medya şirketinde çalışmak için İzmir’den İstanbul’a gelirler. Çalışmaya başladıkları medya şirketindeki yönetmen korku filmleri ile ünlü birisidir ve kendisine gelen bir mail sonrası Cafer adında birisi ile tanışır. Cafer elinde gerçek cin görüntülerinin olduğunu söyler. Hatta medya şirketine yolladığı harddisk içindeki görüntülerin gerçek olduğunu kanıtlamak için bir de madalyon yollar. Bu madalyonu kim takarsa Cinler ona musallat oluyordur. Özge ve Nisa bundan habersiz Cafer’den gelen kargoyu açar ve görüntüleri izlerken de madalyonu yanlışlıkla takarlar. Henüz kalacakları yerleri olmadığı için Özge ve Nisa şirkette çalışan herkes çıktıktan sonra geceleri medya şirketinde kalmaktadır. Ama artık yalnız değildirler. Madalyonu taktıkları için Cinler de kaldıkları yere çoktan gelmiştirler…

KÜNYE
Yönetmen ve Senarist: Onur ALDOĞAN
Yapım: Onn Medya
Görüntü Yönetmeni: Eren Çolak
OYUNCULAR: Gizem Noyan, Lara Fandaklı, Onur Aldoğan, Sinan Taşkan, Ömer Fikret Şen, İlkay Bayırdar, Zekiye Tombak, Şafak Erezer, Ayşe Ceylan, Ceyhun Sevilmiş.
MÜZİK: Rahim Ozan Demir

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (22. hafta):
The Boogeyman (2023) Hypnotic: Zihin Avı (2023) Prestij Meselesi (2023) Dali Diyarı - Daliland (2023) Eyvah Babam - About My Father (2023) Örümcek Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş - Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023)
Arşivden Seçkiler:
Saksı Olmanın Faydaları - The Perks of Being a Wallflower (2013) Afacan ve Kurbağa Surat - Orla Frosnapper - Freddie Frogface (2011) Temmuz Soğuğu - Cold in July (2014) Düş ve Gerçek - Jimmy P. (2014) Kardan Adam - The Snowman (2017) Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler - Red Shoes and The Seven Dwarfs (2021)