ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZESİ GÖLBAŞI’NA GELİYOR
Çanakkale Savaşı’nda cephedeymiş gibi hissedeceğiniz, o günlere tanıklık etmenizi sağlayacak Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Gölbaşı’na geliyor.
Gölbaşılı hemşerilerin ziyareti için Atatürk Sahil Park’ta açılacak olan müzenin detaylarını paylaşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Gittiği her şehirde ziyaretçilerin büyük ilgisi ile karşılaşan mobil müze, Çanakkale ruhunu Gölbaşımıza getiriyor. Çanakkale Savaşı’nda cephedeymiş gibi hissetmenizi, o ruhu yakalayabilmenizi, o günlere tanıklık etmenizi sağlayacak olan tırda; savaş dönemine ait çeşitli materyallere, videolara ve savaş objelerine erişebilecek. Tarihimize ışık tutan müzeyi bizlerle buluşturan Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Çanakkale Savaşları Mobil Müzemiz, 14-15 Ocak’ta saat 10.00-18.00 arasında ziyarete açık olacak.

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (02. hafta):

Arşivden Seçkiler:
Borsa: Para Asla Uyumaz - Wall Street: Money Never Sleeps (2010) Elena (2012) İntikam Peşinde - Edge Of Darkness (2010) Prometheus (2012) Senin Adın - Kimi No Na Wa – Your Name (2017) Piyasadan Büyük ALACAĞIMIZ VAR (2015)