Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç – Bad Boys Ride or Die

Film, Miami’nin artık yaşını almış olan uçarı polis ikilisinin bu kez yapılan bir tezgah sonucu kaçak konumuna düşmelerini anlatıyor.

Özet: Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç, şimdiye kadar yaşadıkları en büyük sıkıntıyla karşı karşıya kalan Mike ve Marcus’un hikayesini konu ediyor. Yüzbaşı Howard haksız yere uyuşturucuyla ilgili suçlarla itham edilir. Bu durum üzerine Bad Boys onun adını temize çıkarmak için harekete geçer. Araştırımalarını ilerletip, gerçeğe adım adım yaklaşan Mike ve Marcus, bu sırada büyük bir iftira ile karşı karşıya kalır. Artık ikili başlarına ödül konulan kaçaklardır. Polis tarafından takip edilen, kartellerin hedefindeki Mike ve Marcus, davayı çözmek için kanunların dışında ve kendi kurallarına göre çalışmak zorundadır.

Orijinal adı Bad Boys Ride or Die

Yönetmen: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Oyuncular: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens
Senarist Chris Bremner, Will Beall
Görüntü Yönetmeni: Robrecht Heyvaert
Kurgu: Asaf Eisenberg, Dan Lebental
Müzik: Lorne Balfe
Ülke: ABD
Yapım Yılı: 2024
Dil: İngilizce
Tür: Aksiyon, Komedi
Süre: 1s 55dk
Vizyon Tarihi: 7 Haziran 2024
Vizyon: Sony Pictures
Dağıtımcı: TME Films

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (25. hafta):
Leon: Sevginin Gücü - Léon: The Professional (2024) Sayara: İntikam Meleği (2024) Şeytan Ayini (The Exorcism (2024) Motorcular - The Bikeriders (2024)
Arşivden Seçkiler:
İnsanlıktan Uzakta - Loin Des Hommes – Far From Men (2015) Kartal Eddie - Eddie the Eagle (2016) Kayıp Balık Dori - Finding Dory (2016) Mc Dandik (2013) Kariyer (2015) Ses (2010)