TÜRKİYE’NİN İLK MÜZİK TALK SHOWU: KAÇAK YOLCU 1 ADAM VE 25 ENSTRÜMAN ….

Bugüne dek Sultans of the Dance, Anadolu Ateşi, We are the world, Night of Sultans, Kardeşlik Destanı gibi bir çok önemli projenin müziklerinde imzası olan, yurtiçi ve yurtdışı ödüllere sahip müzik adamı Taner DEMİRALP, 35 yıllık profesyonel müzik birikimini kendisine ait tek kişilik bir müzikal gösteriyle sahneye taşıyor.

100 dakika sürecek olan gösteride 25 farklı enstrümanı seslendirecek olan Demiralp izleyicilere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Gösterinin adı KAÇAK YOLCU! Kaçak yolcu, dünyanın bir çok ülkesine seyahat eden özgür bir müzisyenin hayat yolculuğunu anlatıyor. Türkçe ve yabancı dillerde ayrı versiyonları hazırlanan gösteriye izleyicinin kendi yaşamından kesitler bularak büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Kaçak Yolcu’nun en büyük özelliği Demiralp tarafından “her gösteride farklı senaryo ve enstrümanlarla sahnede yer almak” olarak açıklanıyor.

Demiralp daha önce müzik sektöründe de bir çok ünlü sanatçının müzik direktörü, bestecisi ve aranjörüydü. Uluslararası platformda bir çok eserleri yayınlanan besteci şimdi de KAÇAK YOLCU/ STOWAWAY olarak uzun bir müzikal yolculuğa çıkıyor.

9 Ekim’de İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnesinde canlı performansla gösterime girecek Kaçak Yolcu’nun sonraki durakları Fethiye, Denizli, Aydın, Muğla, Adana, Hatay, Mersin, Kayseri, Gaziantep, Adıyaman, Balıkesir, Bursa, İzmir, Ankara, Çanakkale ve yine İstanbul.

Demiralp amacının bu gösteriyle birlikte Türkiye’nin tüm illerine ulaşmak olduğunu vurguluyor.

Gösterinin bilet satışı, biletix ve sosyal medya üzerindeki diğer satış platformlarında başlamış durumda..

HaftaninFilmi.com’dan Filmler

Gösterimdekiler (48. hafta):

Arşivden Seçkiler:
Mahluk (2022) Korkunç Bir Film 5 / Scary Movie V (2013) Bekar Bekir (2017) No: 26 / Ölüm Çığlığı (2022) İnanılmaz Aile 2 - Incredibles 2 (2018) Zarafa (2013)