Teklif

TEKLİF-PROPOSAL İLK HAFTASONUNDA HEM TÜRKİYE’DE HEM AMERİKADA EN ÇOK HASILAT VE SEYİRCİ TOPLAYAN FİLM

Sandra Bullock yeni komedi filmiyle ABD’de 1 numara oldu The Proposal Logo ve en başarılı açılış hafta sonunu yaşadı! Sandra Bullock, zekice hazırlanmış olan yeni komedisi “Teklif”in ABD’deki açılış hafta sonundaki müthiş başarısıyla, yeteneğinin devam ettiğini gösterdi. En son 2007’de film
çeken Bullock’un ve Hollywood’un yükselen yıldızı Ryan Reynolds’ın baş rollerini paylaştıkları film bu hafta sonu gişelerde bir numara olarak, toplam 34.1 milyon dollar elde etti ve Bullock açısından şahsi açılış rekoru kırılmış oldu.

* Teklif, Sandra Bullock açısından ABD’de en büyük açılış hafta sonu gişe hasılatı elde ettiği film oldu: Hız Tuzağı (14,456,194 dolar), Öldürme Zamanı (14,823,159 dolar) ve muhteşem komedi Güzel Dedektif (13,853,159 dolar)
Teklif, aksiyon ve macera filmleriyle dolu bir tatil sezonunda beklenen komediyi sunuyor. 22 Temmuz’da İngiltere’de gösterime girecek olan Teklif şimdiden yazın gişelerde fırtına gibi eseceğe benziyor.
Teklif Türkiye sinemalarında da 19-21 Haziran haftasonunda sinema seyircilerinin en çok ilgi gösterdiği film oldu.

Kitap editörü Margaret (SANDRA BULLOCK) sınır dışı edilerek ülkesi Kanada’ya gönderilmesi gündeme gelince hemen aklını çalıştırır ve yıllardır çile çektirdiği ezik asistanı Andrew ile (RYAN REYNOLDS) nişanlı olduğunu hükümet yetkililerine bildirir. Ancak asistanı bu yalana ortak olmak için kendince bazı koşullar öne surer. Zoraki çiftimiz damat adayının ailesiyle (MARY STEENBURGEN, CRAIG T. NELSON, BETTY WHITE) tanışmak için Alaska’nın yolunu tutmak zorunda kalacaktır. Büyük şehirde daima kontrollü bir kadın olan Margaret, orada karşılaşacağı birbirinden komik durumlar karşısında sudan çıkmış balığa döner. Peşlerindeki göçmenlik bürosu yetkililerini başlarından savmak için düzenledikleri göstermelik nikah sırasında Margaret ile Andrew, bu plana sonuna kadar bağlı kalacaklarına istemeden de olsa yemin etmek zorunda kalırlar. Üstelik çok tehlikeli sonuçlara yol açacağını bile bile…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.