“Maket Kitap/Book Dummy” Yarışmasına Başvurmak İçin Son Hafta!

MAKET KİTAP/BOOK DUMMY” YARIŞMASINA BAŞVURMAK İÇİN SON HAFTA!

Düzenlediği etkinlik ve yarışmalarla, Türkiye’den ve dünyadan, amatör ve profesyonel tüm fotoğraf meraklılarına kucak açan Bursa Fotofest 2012’de, “Maket Kitap/Book Dummy” yarışması için başvurular 15 Eylül 2012 günü sona eriyor!

Fotoğraf kitabını tamamlama aşamasına gelmiş fotoğrafçılara kitaplarını yayınlatma fırsatı sunan Maket Kitap Yarışması’nın seçici kurulu uluslararası yayıncılar ve Türk uzmanlardan oluşuyor. 15-21 Eylül 2012 tarihleri arasında “İnsanlığın İzleri” temasıyla düzenlenen uluslararası fotoğraf festivali Bursa Fotofest 2012 kapsamında düzenlenen yarışma için son başvuru tarihi 15 Eylül 2012. Seçici kurulun, bu tarihe dek kabul edilecek başvurular arasından seçeceği maket kitap, Bursa Fotofest 2012 tarafından basılarak yayınlanacak.

Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en büyük fotoğraf festivali Bursa Fotofest 2012; bu yıl “İnsanlığın İzleri” konu başlığı ile gerçekleştiriliyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliğiyle, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) ana sponsorluğunda düzenlenen ve gelenekselleşme hedefiyle hayata geçirilen festival; dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan insanların, savaşlara, ekonomik problemlere ve doğal kaynakların tükenme tehlikesine rağmen, yaşamın her alanında verdiği o soylu mücadeleyi anlatan fotoğrafları zengin bir programla Bursa’da fotoğraf meraklıları ile buluşturuyor.

Ara Güler’den Mary Ellen Mark’a, Li Zhengsheng’den Antonin Kratochvil’e yerli ve yabancı fotoğrafçıların toplam 65 sergisinin yer alacağı, “İnsanlığın İzleri” temalı Bursa Fotofest 2012; dünyanın farklı köşelerinden binlerce fotoğraf meraklısını 15-21 Eylül 2012 tarihleri arasında Bursa’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.