“Huysuz”la Müzikalin Büyülü Dünyasına Davetlisiniz!

Son yıllarda başarılı müzikallere imza atan Engin Alkan, televizyon ve sinemanın güzel ve yetenekli yüzü Deniz Uğur, BKM yapımlarının yanı sıra sinema filmlerinden de tanıdığımız Büşra Pekin ve Gülhan Tekin, Umut Temizaş, Esra Akbaş ve Haki Biçici; kahkaha garantili bir müzikal için aynı sahnede! “Huysuz”; 8 Şubat Cumartesi akşamı Kozyatağı Kültür Merkezi’nde, 9 Şubat Pazar akşamı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde, 11 Şubat Salı akşamı Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde, 12 Şubat Çarşamba akşamı ise Trump Tiyatro Salonu’nda!

AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun, tiyatro ve sinemadan, komedinin tanıdık yüzlerini buluşturduğu müzikal komedi “Huysuz”; enerjik performanslarıyla harikalar yaratan oyuncuları, dikkat çeken müzik, dekor ve kostümleriyle eğlenceli, aşklı, entrikalı, danslı, müzikli rengarenk bir akşam vaadediyor.

İBB Şehir Tiyatroları’nda sahnelenen iki başarılı müzikal komedi “İstanbul Efendisi” ve “Şark Dişçisi” oyunlarının yönetmeni Engin Alkan’ın yazıp yönettiği “Huysuz”; bol gülmeceli, yüksek tempolu, interaktif seyirliğiyle yıllarca dilden dile anlatılan komedilerin lezzetini yakalıyor ve seyircisine tiyatro izlemenin keyfini yaşatıyor.

Engin Alkan, Büşra Pekin, Deniz Uğur, Haki Biçici, Gülhan Tekin, Umut Temizaş ve Esra Akbaş’ın rol aldığı kahkahası bol müzikal gösteri “Huysuz”un; müzikleri Selim Atakan’ın, koreografisi Senem Oluz’un, dekor ve ışık tasarımı Cem Yılmazer’in, kostüm tasarımı Tomris Kuzu’nun, dramaturjisi ise Sinem Özlek’in imzasını taşıyor.

8 Şubat Cumartesi akşamı saat 20:30’da Kozyatağı Kültür Merkezi’nde, 9 Şubat Pazar akşamı 19:30’da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde, 11 Şubat Salı akşamı 20:30’da Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde, 12 Şubat Çarşamba akşamı 20:30’da ise Trump Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek “Huysuz”un biletleri; Biletix’ten ve salonların gişelerinden temin edilebilir.

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157640746287284″]

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.