Gökhan Alkan’ın Anneler Günündeki Zor Seçimi…

İKİ KADIN ARASINDA KALAN ÜNLÜ OYUNCUNUN ZOR ANLARI…
ANNESİ Mİ? SEVGİLİSİ Mİ?

Her duyguyu, heyecanı, mutluluğu, konusunun ve oyuncularının samimiyeti ile izleyenlerine aktarabilen sevilen dizi “Kocamın Ailesi”  bu hafta dünyanın en özel günü “Anneler Günü”nü ele alıyor.

Gökhan Alkan (Tarık) bu bölümde, 25 yıl aradan sonra kavuştuğu annesi Ayşe Nil Şamlıoğlu’yla (Mukadder) duygusal anlar yaşarken, diğer taraftan da sevdiği kadını kırma
korkusu taşıyor. Yeliz Kuvancı’nın (Güneş) annesinin vefatından sonra her sene teyzesiyle
İzmir’de kutladığı anneler gününü bu senede orada ve üstelik sevdiği adamla beraber kutlamak istemesi Gökhan Alkan’ı (Tarık) zor durumda bırakıyor. Bu duruma bir çözüm bulmaya çalışan iki sevgiliyi nasıl zorluklar bekliyor?

Yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz’in üstlendiği, senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı ve Verda Pars’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Kemal Uzun’un bulunduğu dizinin başrollerini, Gökhan Alkan, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Şehsuvar Aktaş, Durul Bazan, Zuhal Yalçın, Füsun Kostak, Seray Kaya, Buse Arslan, Ahmet Kayakesen, Genco Özak, Meriç Benlioğlu, Kadir Kandemir, Beren Gökyıldız, Muharrem Gülmez, Murat Okay, Melisa Doğu, Gizem Birdan, Kaan Küçük, Tamar Zeynep Aşkar ve Yeşim Salkım ve Yıldız Kültür, Cansu Dağdelen, Emel Göksu  paylaşıyor.

Kocamın Ailesi dizisi 44. Bölümü ile 7 Mayıs Perşembe saat 20:00’de Fox Tv’de…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.