“39 Basamak”, Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde

“39 BASAMAK” ile
RICHARD HANNAY’İN
HAYATININ DEĞİŞTİĞİ GÜNE
DAVETLİSİNİZ!

Yarını pek düşünmeyen, can sıkıntısını bir türlü dindiremeyen Richard Hannay ve onun alt üst olan dünyası, “39 Basamak”ta! Aniden karışan dünyasıyla Richard Hannay rolünde Engin Hepileri’nin, Demet Evgar, Bülent Şakrak ve Okan Yalabık’la birlikte harikalar yarattığı “39 Basamak”, 4 Mayıs’ta Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde!

“39 Basamak”, 1935’in Londra’sında, sıkıcı bir yaz gününde hayatı aniden karışan Richard Hannay’in hikayesini, oyuncuların baş döndüren performanslarıyla sahneye taşıyor. Kim olduğunu her dakika yeniden sorgulatan oyunculuğuyla Engin Hepileri; Richard Hannay rolünde, bir insanın ne çok gizli yönü olduğunu gözler önüne seren performansıyla büyük beğeni topluyor.

John Buchan’ın usta kalemini ve Alfred Hitchcock’un sinema dehasını tiyatro sahnesinde buluşturan “39 Basamak”, dünyanın en ünlü kovalamaca hikayelerinden biri. Gerilimli ama bir o kadar da komik bir casusluk serüveni “39 Basamak”ta ustaca kullanılan kara mizahla, dinamizm hiç azalmıyor.

1935 Ağustos’unda, Richard Hannay (Engin Hepileri), can sıkıntısını dağıtmak için bir tiyatro oyununa gitmeye karar verir. Hannay, o gece tiyatroda gizemli güzel Annabella’yla (Demet Evgar) tanışır ve kendini Londra’dan İskoçya’ya uzanan çok komik ve heyecanlı bir casusluk serüveninin ortasında bulur. Bu serüvende ise onlara pek çok rolle karşımıza çıkan soytarılar (Okan Yalabık ve Bülent Şakrak) eşlik eder.

4 Mayıs 2016, Çarşamba akşamı saat 20:30’da Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde tiyatroseverlerle buluşacak olan “39 Basamak”ın biletleri Biletix, Zorlucenterpsm.com ve Zorlu PSM gişelerinde!

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.