Yağmur, Ali ile Emre Arasında Kalacak!

İKİNCİ SEZONUN ÇOK KONUŞULACAK KARELERİ….   
YAĞMUR, ALİ İLE EMRE ARASINDA KALACAK!

Kanal D’nin başrollerini; Beren Saat, Mert Fırat, Yiğit Özşener, Alican Yücesoy, Engin Hepileri, Zafer Algöz, Arzu Gamze Kılınç ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştıkları, büyük beğeniyle izlenen dizisi “İntikam”ın 2.sezon tanıtım fotoğraf çekimlerinden her hafta yeni bir ipucu ortaya çıkıyor.

Yağmur (Beren Saat) hayatında önemli rol oynayan 4 erkek Emre (Mert Fırat), Rüzgar (Yiğit Özşener), Ali (Alican Yücesoy)  Hakan (Engin Hepileri) ile objektif karşısına geçti. Ardından İntikam’ın üç güzel kadını Yağmur (Beren Saat), Şahika (Arzu Gamze Kılınç), Cemre(Ezgi Eyüboğlu) birlikte poz verdi.

Fotoğraf çekimleri Yağmur’un bu sezon iki erkek arasında kalacağının önemli ipuçlarını veriyor. Aniden ortaya çıkan Ali, her fırsatta Yağmur’un peşini kolay kolay bırakmayacağını belli ederken, Emre ise genç kadını aklından çıkartamıyor. Fotoğraf çekimlerinde de iki erkeğin birbirleri ile rekabeti ve Yağmur’a olan tutkuları öne çıkartıldı.

İntikam’ın bu akşam (31 Ekim Perşembe) ekrana gelecek bölümünde ise, Yağmur’u ve Arsoylar’ı çok büyük bir tehlike bekliyor. Elinde silahla Arsoyların evini basan Hale, Yağmur’u derinden etkileyecek bir gelişmeye sebep olacak. Peki bu beklenmedik gelişme Yağmur’un hayatında ne gibi değişikliklere neden olacak? Ali’nin hayatı tehlikede mi? Emre, Yağmur ile tekrar bir araya gelmenin bir yolunu bulacak mı? İntikam yeni bölümü ile saat 21.00’de Kanal D’de…