Ünlü şarkıcı Metehan Balta Moda’da Cafe Açtı

Böcek adını verdiği mekan, modalıların ve ünlülerin uğrak yeri olan semtin en gözde adresi olmaya şimdiden aday.
Moda 17/A Records müzik stüdyosu sahibi olan Metehan Balta, stüdyonun bahçe bölümüne açtığı Böcek Cafe ile müzik meraklılarının da uğrak yeri olacak.
Metehan Balta, uzun zamandır özenle hazırladığı renkli ve orijinal cafesi Böcek, Moda’ya yepyeni bir tat katacak. Haftanın her günü, sabah 10:00’dan akşam 22:00’ye kadar hizmet verecek Böcek’in dekorundan menüsüne kadar her detayla özel olarak ilgilenen Metehan Balta, mekanında sıcak arkadaş ilişkileri ve samimiyetini taşıyacak özel antika eşyalardan oluşan dekoru ile sıcak bir yer olması için uzun süredir çalıştığını dile getirdi.
Metehan Balta, sağlıklı lezzetler için günlük ürünlerden yapılan özel tarifleriyle, lezzet sahibi damaklara yeni tatlar sunmayıda hedefliyor. Geniş butik mekan Moda’ya yeni bir tat kazandıracak Böcek’de, farklı tatları makül fiyatlarla da bulmak mümkün. İşletmeciliğini Sıla Büyüka/nın üstlendiği mekanda tüm yiyecekler ev yapımı, üstelik de olabildiğince organik. “Kendimize hazırlar gibi özenle seçip hazırlıyoruz” diyorlar.
Metehan Balta, geçtiğimiz ilkbaharda yaptığı ilk albümü “Celebrate”’in ardından, ikinci albümünü bu yaz Moda 17/A etiketiyle piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor. Dünya standartlarında hazırladığı albümünü meslektaşlarının aksine, İngilizce yapıp, Türkiye’de çıkaran Metehan Balta, ülkemizde de bu tarz albümlerin hakkıyla yapılabileceğini kanıtlıyor.