Timuçin Esen En Heyecanlı Baba!

27 Aralık’ta vizyona girecek yeni filmi “Senin Hikayen”de babalık heyecanı yaşayan Timuçin Esen; canlandırdığı eğlenceli Hakan karakteriyle baba olmanın heyecanını hem duygusal, hem de komik taraflarıyla beyazperdeye taşıyor!

Tolga Örnek’in yazıp yönettiği, TAFF Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği “Senin Hikayen” filminde Timuçin Esen; ailesine bağlı, gündelik sıkıntılarla enerjisini kaybetmeyen, eğlenceli bir karakter olan Hakan’ı canlandırıyor. Esen’in, başrollerini Selma Ergeç, Nevra Serezli ve Sait Genay’la paylaştığı filmde; Hakan ve eşi Esra’nın (Selma Ergeç) hayatı, sürpriz hamilelik haberiyle değişiyor.

Doğaçlama performanslarıyla özellikle filmin komik sahnelere farklı bir renk katan Timuçin Esen; “Senin Hikayen” setinde bebeklerle ve çocuk oyuncularla da çok iyi anlaştı. Hem kamera arkasında, hem de önünde eğlenceli bir babaya dönüşen oyuncu; çekim aralarında çocuklarla oyunlar oynadı.

Hemen herkesin hayatında yaşadığı benzer sorunları, sorgulamaları, sahip olduğu değerleri gerçek ve yalın bir sinema diliyle aktaran“Senin Hikayen”; sıcak, samimi, hepimize ait bir hikayeyle herkesin hayatına farklı noktalardan dokunacak. Başrollerin yanı sıra, İdil Fırat, Başay Okay, Levent Can, Murat Serezli, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şirin Kılavuz, Gözde Kocaoğlu ve Yeliz Orçin’in de rol aldığı “Senin Hikayen”de; Cem Bender ve Tolga Örnek’in oğlu Derin Örnek de konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkıyorlar.

TAFF Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği “Senin Hikayen”; 27 Aralık 2013 Cuma günü beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.