Pascal Nouma Doğum Gününü Kutladı

Türkiye´nin sevilen ünlü futbolcusu Pascal Nouma “Yok Böyle Dans Yarışması”ndan çıktıktan sonra dostları ile yeni yaşını Taksimdeki Elite World İstanbul Hotel´de kutladı… Nouma´nın doğum gününde kimler yoktu ki?

Türkiyenin sevgilisi ünlü futbolcu Pascal Nouma ”Yok Böyle Dans”yarışmasında bugün ikinci olduktan sonra soluğu 37.yaş gününü kutlamak için Taksim Elite World İstanbul Hotel’de aldı..

Yarışmadaki arkadaşları Nilgün Belgün, Azra Akın, Defne Joy Foster,  Burcu Esmersoy,  Ragga Oktay, Bedük, ve Furkan Kızılay (Havuç), Saba Tümer, Ece Erken, şarkıcı Deniz Gençay, ”Yok Böyle Dans”programının dansçıları ünlü futbolcuyu bu güzel gününde yalnız bırakmadılar. Sanat ve magazin dünyasından 150 davetlinin katıldığı parti boyunca  konuklar pascal ile  dans edip renkli saatler yaşadı.

Yok Böyle Dans yarışmasının jurisi ve İngilterenin en çok tanınan dans hocası  Lilia Bennett’in de gece boyunca dans ettiği gözlendi. Doğum günü partisi boyunca gözler kapıda Acun Ilıcalı’yı arasa da, Ilıcalı sevgilisinin de partide olmasından dolayı geceye katılmadı…