“Paşa Gönlüm” Kanal D’de yakında başlıyor!

Kanal D’de yakında ekrana gelecek olan “Paşa Gönlüm” yepyeni bir mahalle komedisi. Dizinin başrollerinde Tarık Pabuçcuoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Derya Alabora, Sema Keçik, İsmail Filiz, Can Nergis, Leyla Feray, Hazar Motan, Yalçın Seyhan, Mehmet Şeker, Elif Taş, Efe Cebeci ve Nilüfer Açıkalın ve Sezai Altekin yer alıyor.

Yapımını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı, senaryosunu da Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın kaleme aldıkları “Paşa Gönlüm”ün hikayesi, aksiyonun, eğlencenin ve entrikanın bitmediği bir mahallede geçiyor. Dizinin çekimleri de önceki gün Beykoz Kundura’daki platoda başladı.

Dizinin konusu şöyle; Paşa Dede; aksi, huysuz ve de varlıklı bir ihtiyardır. Bu yalnız yaşayan dedeyi paragöz akrabaları bir türlü rahat bırakmazlar. Birbirlerine düşman iki aile olan bu akrabalar, Paşa Dede’nin mirasının peşindedir. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz. Bursa’daki mütevazı yaşantısını bırakmak zorunda kalan Türkan, İstanbul’a annesini bulmaya gelir. Ve genç kızın yolu hiç beklenmedik bir şekilde Paşa Dede ile kesişir. Paşa Dede, Türkan’a sahip çıkarken, akrabaları ise bu davetsiz misafirden bir an önce kurtulup paralara konmanın yolunu ararlar.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle;

Yapım: D Productions
Yapımcı: E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Yönetmen: Hamdi Alkan
Öykü: Gökhan Horzum
Tretman: Muharrem Buhara
Senaryo: Gökhan Horzum -Ekin Atalar
Görüntü Yönetmeni: Barış Yücel
Sanat Yönetmeni: Aynur Topalak
Yapım Koordinatörü: Osman Zormen
Müzik: Alp Yenier
Oyuncular: Tarık Pabuçcuoğlu (Mesut),Kerem Atabeyoğlu (Bahtiyar), Derya Alabora (Ayla), Sema Keçik (Necmiye), İsmail Filiz (Melih), Can Nergis (Fikret),Leyla Feray (Türkan), Hazar Motan (Elvan), Yalçın Seyhan (Vedat), Mehmet Şeker (Nurcan E.), Elif Taş (Nurcan K.), Efe Cebeci (Muhittin), Nilüfer Açıkalın (Nermin), Sezai Altekin (Paşa Dede)

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157640475755033″]