“Ömrüm” Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde!

CEM KARACA  
“ÖMRÜM” ile
TRUMP KÜLTÜR ve
GÖSTERİ MERKEZİ’NDE ANILIYOR!

Renan Bilek’in, Cem Karaca’nın hayatından kesitleri anlattığı ve içinde yer yer Eylem Pelit Orkestrası eşliğinde Karaca’nın unutulmaz eserlerini seslendirdiği “ÖMRÜM” adlı tek kişilik müzikli gösterisi; 19 Mart Cumartesi akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde!

Aysa Prodüksiyon ve Kolektif Sanat tarafından sahneye konulan “ÖMRÜM”; müziğin efsane isimlerinden Cem Karaca’nın doğumundan ölümüne dek eserleri eşliğinde hayatını anlatıyor. Oyunculuğunun yanında müzisyen kimliğini de gözler önüne seren Renan Bilek’in hem yazarlığını hem de yönetmenliğini üstelendiği tek kişilik gösterisi  “ÖMRÜM”,  yaklaşık 6 aylık bir yazım sürecinden sonra ortaya çıktı.

Basta Eylem Pelit, davulda Mert Türkmen, klavyede Halil İbrahim Işık ve gitarda Evrim Arslan’dan oluşan Eylem Pelit Orkestrası, öykü gereği kronolojik bir akışla yer alan yaklaşık 20 Cem Karaca parçasını, 2 perdelik “ÖMRÜM” gösterisinde canlı olarak çalıyor.

“ÖMRÜM”, 19 Mart 2016, Cumartesi akşamı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde izlenebilir. Oyuna ait biletler; Biletix ve Trump Kültür ve Gösteri Merkezi gişesinden temin edilebilir.