“İstanbullu Gelin” Birinciliği Kaptırmadı

CUMA AKŞAMLARININ VAZGEÇİLMEZİ “İSTANBULLU GELİN”
BİRİNCİLİĞİ YİNE KAPTIRMADI.

Osman’ın Süreyya’ya aşık olduğunu öğrenen Esma şokta.
Adem’le gizli işbirliği yapan fikret, Boranlar’ı parçalayacak tehlikeli bir yola giriyor.

İstanbullu gelin, dün akşam AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde bu hafta da en çok izlenen dizi oldu.

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, sevilen dizi “İstanbullu Gelin” her hafta olduğu gibi cuma akşamı milyonları yine ekran başına kitledi. Esma’nın Osman’ın Süreyya’ya aşık olduğunu öğrenmesi bölüme damgasını vurdu.

İstanbullu Gelin, AB izleyici kitlesinde 9.01 izlenme oranı ve 21.06 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 8.48 izlenme oranı ve 18.32 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde birinciliğe oturdu

Boran Konağı karışıyor.

Ada bebeğe sahip çıkan Süreyya, Esma’nın tavırlarındaki değişikliğe bir anlam vermezken beşiğin odalarına taşınması konakta büyük krize neden olur. Gözü iyice kararan Fikret, Adem ile iş birliği yaparak kendi ailesine savaş açar.

Adem’in konaktan da hak iddia etmesi Esma’yı yıkarken en sessiz sedasız Boran olan Osman’ın beklendik hamlesi bölümün en çok konuşulanları oldu.

Tüm olanlar yetmezmiş gibi Osman’ın günlüğünü bulan Esma, oğlunun büyük sırrını da öğrenir. Osman, Süreyya’a aşıktır. Öğrendiği sırla alt üst olan Esma’nın buna ne tepki vereceği ve sonrasında konakta yaşanacaklar şimdiden büyük merak konusu. “İstanbullu Gelin” her Cuma 20.00’de Star’da.