“İstanbul Magic Festival” KATS Sahne’de

KATS SAHNE
İSTANBUL’UN EN SİHİRLİ ETKİNLİĞİ
İSTANBUL MAGIC FESTİVAL’E
EV SAHİPLİĞİ YAPACAK!

Şehrin kültür ve sanat mekanı Gayrettepe KATS Sahne, yeni sezona “sihirli” bir başlangıç yapıyor! Uluslararası sihirbazların birbirinden heyecanlı gösterilerinin, sihir yarışmalarının, panel, ders, parti ve sihir malzemeleri satışlarının olacağı İstanbul Magic Festival; 9-10 Eylül tarihlerinde KATS Sahne’de gerçekleşecek.

KATS Sahne, Velox ve Organizeet.com ana sponsorluğunda, Kubilay QB Tunçer ve Suat Erim tarafından düzenlenen İstanbul Magic Festival, herkesi bu renkli ve sürprizli festival coşkusuna davet ediyor. Bu yıl ilk düzenlenen ve bağımsız bir oluşum, özgür bir platform olan İstanbul Magic Festival; illüzyon sanatını ileri seviyelere taşımak ve sihirbazlığın keyfini, neşesini, hazzını paylaşmak hedefiyle yola çıkıyor.

Viktor Voitko, Miguel Angel Gea, Lisa Menna, Wladimir, Lee Alex, Dani Belev, Sabu, Piksi & Zeka, Kubilay “QB” Tunçer ve Lady İlkay, festival kapsamında birbirinden etkileyici şovlar sahneleyecekler. İstanbul Magic Festival kapsamında ayrıca iki uluslararası gala şovunun yanı sıra; uzman konuşmacıların katılacağı “Sihirbazlık Sanatının Geleceği” konulu bir panel, ustalardan dersler, tartışmalar ve sihirbazlık malzemeleri satışları, partiler ve birçok sürpriz etkinlik gerçekleşecek.