“Herkül: Efsane Başlıyor” Artık Evinizde

Mitolojik Kahraman “Herkül”ün DVD’si “Bas Oynat, Bluray ve Combobluray”   Seçenekleriyle Raflar’da !

Sinemada 550 Bin kişinin izlediği Hollywood’un yeni gözdesi Kellan Lutz ile beyaz perde de gösterilen Herkül Efsane Başlıyor filmi şimdi de Kanal D Home Video etiketiyle DVD’i olarak raflarda.

M.Ö. 1200’de Antik Yunan’da bir kraliçe, Kral’ın gaddar yönetiminin devrilmesi ve yoksulluk içindeki halkın barışa kavuşması vaadiyle Tanrı Zeus’un şehvetine yenik düşer ve sonrasında hamile kalır. Bu birliktelikle dünyaya gelen Herkül, kendi kaderinden ve gerçek kimliğinden bihaberdir. Onun hayatını adayacağı tek tutkusu, sevgilisi Girit Prensesi Hebe’dir. Fakat Hebe, Herkül’ün kardeşi ile evlendirilecektir. Yarı Tanrı Herkül, gerçek kimliğini ve asıl amacını öğrenince bir seçim yapmak zorunda kalır: Ya gerçek aşkını da alıp kaçacaktır ya da kaderinin gereğini yaşayıp, gerçek bir kahraman olacaktır.

Bas Oynat, BLURAY ve Combobluray seçeneklerinin bulunduğu Herkül Efsane Başlıyor DVD’si; büyülü atmosferi, aksiyon dolu sahneleri ve üstün teknolojiyle yaratılan efektleriyle Kanal D Home Video etiketiyle tüm satış noktalarında.