HAYTAP Destek ve Konseri Istanbul Live’da

ISTANBUL LIVE
HAYTAP DESTEK VE YARDIM KONSERİNE
EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR!

HAYTAP’ın (Hayvan Hakları Federasyonu) hayvan hakları mücadelesine destek amaçlı olarak düzenlenen yardım konseri; 16 Mart 2012, Cuma akşamı etkinliğe katkıda bulunmak için kapılarını sonuna kadar açan Istanbul Live’da gerçekleşecek!

Görevlilerin, mekânın ve sahne alacak sanatçıların, hiçbir ücret almadan organizasyonun birer parçası olacağı konsere; Atakan Ilgazdağ, Nejat Yavaşoğulları ve rock grubu biz’in yanı sıra, sürpriz sanatçılar da katılacak.

“Var Olmak Haktır…” diyen HAYTAP, herkesi yardım konserine katılmaya çağırırken; bugün ülkemizde, hayvan hakları kanununun yetersizliğinden dolayı birçok hayvanın mağdur durumda olduğunun altını çiziyor. HAYTAP; soğuk kış günlerinde sokaklarda donarak ölen, bir lokmaya muhtaç bir halde yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının, yunus parklarında ilkel yöntemlerle yakalanan ve tel kafeslerde aç bırakılarak gösteri hayvanlarına dönüştürülen yunusların, “petshoplar”da uygun olmayan şartlarda aylarca bekleyen, kirli bir ticarete alet edilen hayvanların tümünün yardım ve merhamet beklediğini belirtiyor.