Harun Tekin ve Koray Candemir, TOY İzmir Ege Perla’da

HARUN TEKİN ve KORAY CANDEMİR ile
“ŞAKALI AKUSTİK”
TOY İZMİR EGE PERLA’DA!

Rock müziğin iki yıldızı, Harun Tekin ve Koray Candemir, müziği ve sohbeti biraraya getiren projeleri “Şakalı Akustik” ile 25 Nisan Çarşamba akşamı 20.00’de TOY İzmir Ege Perla’da! “Şakalı Akustik”te hem kendi şarkılarını hem de sevdikleri şarkıları seslendiren ikili, şarkı aralarında ise birbirleriyle ve seyirciyle evlerindeymişcesine sohbet ediyorlar.

Koray Candemir ve Harun Tekin’in birlikte sahne aldığı özel projeleri “Şakalı Akustik” iki ünlü rock müzik yıldızını biraraya getiriyor. “Şakalı Akustik” projesi kapsamında Türkiye’nin birçok şehrinde sadece kültür merkezleri ve özel salonlarda kapalı gişe konserlere devam eden Koray Candemir ve Harun Tekin, hem kendi şarkılarını hem de sevdikleri şarkıları seslendiriyorlar. Akustik olarak gerçekleşen konserlerde ikili, birbirleriyle ve seyirciyle evlerindeymişcesine sohbet de ediyorlar.

25 Nisan 2018 Çarşamba akşamı saat 20.00’de TOY İzmir Ege Perla’da gerçekleşecek “Şakalı Akustik” konserinin biletleri Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.