Gilad Atzmon, Baba Sahne’de

DÜNYACA ÜNLÜ CAZ MÜZİSYENİ
GILAD ATZMON
24 NİSAN’DA
BABA SAHNE’DE!

Dünyaca ünlü caz müzisyeni ve tanınmış Filistin aktivistlerinden Gilad Atzmon, Baba Konser serisi kapsamında 24 Nisan Salı akşamı Baba Sahne’ye konuk oluyor! Filistin sorunu ile ilgili kitapları da bulunan Atzmon konser öncesinde, 18.00-19.00 saatleri arasında herkese açık olarak düzenlenecek söyleşi ve imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek. Sanatçı, saat 21.00’de vereceği biletli konserde ise cazseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

1963 İsrail doğumlu Gilad Atzmon günümüzde İngiltere’nin ve dünyanın en tanınmış caz müzisyenleri arasında yer alıyor. “Exile” adlı albümü 2003 yılında BBC tarafından Yılın Caz Albümü seçilen sanatçının kendi grupları dışında birlikte çalıştığı isimler arasında Pink Floyd, Paul McCartney, SineadO’Connor, Robbie Williams gibi müzik efsaneleri var. Sanatının yanı sıra, dünyadaki tanınmış Filistin aktivistlerinden biri olan Gilad Atzmon’ın Filistin sorunu üzerine kaleme aldığı kitapları da bulunuyor.

Konser öncesinde düzenlenecek söyleşide sevenleriyle bir araya gelecek olan sanatçı, aynı zamanda kitaplarını da imzalayacak. Söyleşi sonrası vereceği konserde ise Gilad Atzmon’a davulda Volkan Öktem, piyanoda Serkan Özyılmaz, bas gitarda Alp Ersönmez, gitarda Sarp Maden eşlik edecek.

Gilad Atzmon’ın, 24 Nisan 2018 Salı akşamı saat 18.00’deki söyleşisi herkese açık olarak gerçekleşecek. Atzmon’ın Baba Sahne Savaş Dinçel Salonu’nda saat 21.00’de başlayacak konserinin biletleri ise, babasahne.com’dan ve gişeden temin edilebilir.