Ferhat Göçer Zirveyi Bırakmadı!

Ferhat Göçer, yaklaşık bir ay önce piyasaya çıkardığı beşinci albümü ‘Seni Sevmeye Aşığım’ ile başarı grafiğini devam ettiriyor. Daha önce çıkardığı dört albümle de Altın Plak’la ödüllendirilen sanatçı, yeni albümüyle de yeni bir ödüle hazırlanırken, piyasaya çıkmadan önce aldığı yoğun taleple 75 binlik satış rakamını daha şimdiden yakaladı. Kısa süre içinde dijital ortamda da tüm listelerin zirvesine oturan albüm D&R ve diğer tüm satış listelerinde en çok satanların başında yer alıyor. Albümün birinci şarkısı olan ‘Unutmuş Çoktan’ resmi dijital satış- dinleme portalları olan Mynet-Kavun.com’da ve Ttnet’te de yine zirveyi bırakmadı. Yasal satış ve dinlemede yaklaşık 1.5 milyon sınırına dayanan şarkı, radyolarda da dinleyiciden büyük ilgi görüyor. 

Albümünde 10 adet birbirinden güzel ve romantik şarkılara yer veren Ferhat Göçer, çok yakında albümün ilk klibini çektiği ‘Mehtabın Rengi’ ile de ekranlarda olacak.
Şarkıları şimdiden hit olan sanatçının ‘Ayrılsak Ölürüz Biz’ şarkısına animasyon çizgi film eşliğinde dinleyicileri tarafından oluşturulan klibi de sanal ortamda izlenme rekorları kırıyor.