Erdem Yener, Moda Kayıkhane’de

ERDEM YENER HAYRANLARI
21 ŞUBAT’TA
MODA KAYIKHANE’DE!

Alternatif rock müziğe yeni bir soluk getiren Erdem Yener, 21 Şubat Çarşamba akşamı, Moda Kayıkhane’de Anadolu Yakası’ndaki sevenleriyle buluşuyor! “Rüyalar Kızı” adlı teklisinin ve “Çıplak” isimli son albümünün ardından sağlam bir dinleyici kitlesine ulaşan Erdem Yener, söz ve bestesi kendisine ait olan şarkılarının yanı sıra, geçmiş dönemlerin unutulmaz şarkılarını da konserde müzikseverlerle birlikte seslendirecek.

1999 yılında Ankara’da kurduğu “+4” isimli grunge rock grubuyla müzik hayatına başlayan Erdem Yener; Müslüm Gürses’in “Mucize ve Buluşma”, Aylin Aslım’ın “Gülyabani”, Tanju Eren’in “40″ albümlerinde, dizi ve sinema filmlerinde, birçok tekli ve jingle projesinde söz yazarı, besteci ve aranjör olarak yer aldı. 2008 yılında tüm söz, müzik ve düzenlemeleri kendisine ait olan “Kirli” adını verdiği ilk albümünü yayınladı.

2010 yılında başlayan oyunculuk kariyerinde, “Başrolde Aşk”, “Şen Yuva” gibi sitcom’ların ardından “İnsanlar Âlemi” ve “Güldür Güldür Show” isimli komedi programlarında yer alan Erdem Yener, “Mucize”, “Çarşı Pazar” ve “Dedemin Fişi” isimli sinema filmlerinde de rol aldı. 2013 yılında “Rüyalar Kızı” adlı teklisinin ardından sağlam bir dinleyici kitlesine ulaşan Erdem Yener, Kasım 2016’da “Çıplak” isimli son albümünü yayınladı.

Moda Kayıkhane’de sevenleriyle buluşacak olan Erdem Yener; konser repertuarında, söz ve bestesi kendisine ait olan “Belki”, “Geç”, “Rüyalar Kızı”, “Gece” gibi sevilen şarkıların yanı sıra mor ve ötesi’nin “Melekler Ölmez”, Aylin Aslım’ın “Senin Gibi” ve Kargo’nun “Şairin Elinde” şarkısı gibi çok sevilen şarkılara da yer verecek. Erdem Yener’e sahnede; Gürkan Bozacı (basgitar), Nihat Üney (gitar), Fırtına Kıral (davul) ve Arda Keremoğlu (klavye) eşlik edecek.

Erdem Yener’in 21 Şubat 2018, Çarşamba akşamı Moda Kayıkhane’de gerçekleşecek konserinin kapı açılış saati 22.00. Yener’in ardından Özge Fışkın’ın sahne alacağı konserin biletleri Biletix’ten ve Moda Kayıkhane gişesinden temin edilebilir.