Elde Meze’de Yılbaşı Gecesi!!!

YENİ YILA MEZENİN POP HALİ’YLE GİRİN

Eğlence hayatının trendlerini belirleyen isimlerin başında gelen ünlü iletişimci Özgür Aras, yeni mekanı “Elde Meze” de Türk mutfağının en güzel mezelerini dünya mutfağından katılan yorumlarla zenginleştirerek müşterilerine hem tanıdık hem yepyeni bir lezzet kapısı aralıyor. Lokasyonu, zengin menüsü ve sürpriz içerikleriyle Yılbaşı gecesi için renkli bir alternatif olarak öne çıkan Elde Meze, 31 Aralık gecesi için çok özel bir program ve menü hazırladı.

İstanbul gece hayatının en gözde lokasyonlarından Asmalımescit’te yer alan Elde Meze’nin Yılbaşı özel menülerinde biralık ve şaraplık alternatif menüler öne çıkıyor. Mezeyi sadece rakıyla tatmak istemeyenler için özel hazırlanan biralık ve şaraplık menülerin damaklarda ve zihinlerde yeni ikililer yaratacağına şimdiden kesin gözüyle bakılan Elde Meze’de, birbirinden farklı mezelerin baş döndürücü lezzetlerine her zevke hitap eden şarkılar eşlik ediyor. Mutfağıyla olduğu kadar her döneme ve her beğeniye hitap eden geniş müzik repertuarıyla dikkat çeken Elde Meze’nin Yılbaşı Özel Programı’nda müzik yer alıyor. Muhteşem Elde Meze’nin yılbaşı eğlencesi dansöz şov ve sabahın ilk ışıklarına kadar DJ performansıyla devam edecek.

Özgür Aras ve ortağı Ogün Canay’ın “Meze’nin Pop Hali” sloganıyla açtıkları ve kısa sürede kendi müdavimlerini yaratan yeni dükkanları “Elde Meze”de Yılbaşı özel programı ve menüsü kişi başı sadece 200 TL .