Dostlar Tiyatrosu Amerika Yolcusu

DOSTLAR TİYATROSU
‘‘BERTOLT BRECHT – NAZIM HİKMET – CABARET’’ İLE
AMERİKA YOLCUSU!

Nazım Hikmet ve Bertolt Brecht’in şiirlerinden seçilerek, müzikal bölümleri bir araya getiren kabare gösterisi: ‘‘Bertolt Brecht – Nazım Hikmet – Cabaret’’ Amerika’da tiyatro seyircisiyle buluşuyor! Genco Erkal ile Tülay Günal’ın performanslarıyla izleyenleri büyüleyecek olan müzikli kabare, 22-25 Mayıs 2015, tarihleri arasında Washington DC, Chicago ve New York şehirlerinde sergilenecek!

Usta oyuncu Genco Erkal’ın; Bertolt Brecht ve Nazım Hikmet’in şiirlerinden uyarlayarak müzikal bölümler ile bir araya getirdiği kabara gösterisi  ‘‘Bertolt Brecht – Nazım Hikmet – Cabaret’’ Amerika’da tiyatro seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor! Daha çok Jazz Club ya da
gece kulübü gibi mekanlar için hazırlanmış olan gösteri 22-25 Mayıs 2015, tarihleri arasında Washington DC, Chicago ve New York şehirlerinde sergilenecek! Müzikli kabarede usta oyuncu Genco Erkal’a muhteşem performansıyla Tülay Günal eşlik ediyor.
Piyanist Yiğit Özatalay’ın canlı performansı eşliğinde sahnelenen müzikli kabareye Fazıl Say, Zülfü Livaneli, Timur Selçuk, Cem Karaca, Tarık Öcal, Kurt Weill ve Hans Eissler’in
müzikleri imza atıyor. ‘‘Bertolt Brecht – Nazım Hikmet – Cabaret’’, 22 Mayıs – Cuma
Washington DC’deki Jack Morton Auditorium’da, 23 Mayıs – Cumartesi  New York Drom’da, 24 Mayıs – Pazar Chicago Mayne Stage’de, 25 Mayıs – Pazartesi New York Drom’da sergilenecek.