Derya Baykal “Artık Bende Çakalım”

Çakallarla Dans serisinin de yapım şirketi olan Sugarworkz’ün 10. Yıl kutlama yemeğinde kesilen pastanın ardından usta oyuncu Derya Baykal’ın sözleri geceye damgasını vurdu… 5 Aralık’ta vizyona girecek filmin 3. Serisi Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı da ilk kez kızı Derya Şensoy’la kamera önüne geçen Derya Baykal, ‘‘Kızım ve ben Çakallarla Dans ailesinin bir parçası olmaktan çok mutlu olduk artık bizde çakalız.’’ dedi.
ÇAKALLARLA DANS’IN YAPIM ŞİRKETİ SUGARWORKZ 10.YIL KUTLAMA YEMEĞİNDE YILDIZLAR GEÇİDİ…
10 yıl önce klipler, kısa filmler, belgesellerle başlayan ve sonrasında ard arda gelen “2 Süper Film Birden” (2006), “Aşk Tutulması”(2008) , “Aşk Geliyorum Demez” (2009), “Çakallarla Dans” (2010), Çakallarla Dans 2 “Hastasıyız Dede”(2012), Arkadaşım Max (2013), Çakallarla Dans 3 “Sıfır Sıkıntı”(5 Aralık 2014 vizyon) gibi yapımlarla beyazperde de başarılı projelere imza atan Sugarworkz, 10. Yılını pek çok oyuncunun da katılımıyla kutladı…
Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Derya Baykal, Derya Şensoy, Bülent Serttaş, Ceyhun Yılmaz, Özge Uzun, Simge Fıstıkoğlu, Hakan Bilgin, Bülent Çolak ve bugüne kadar projelerde kamera önünde ve arkasında emek vermiş tüm oyuncu ve set ekibi geceye katıldı.