“BULVAR 216” Rock’n Roll Zamanı!

Türkiye’nin ilk konsept yeme-içme destinasyonu “BULVAR 216” misafirlerine eşsiz bir Rock’n Roll akşamı hazırlıyor!

Bulvar 216, konserlerine soul ve rock’n roll müziğinin başarılı temsilcisi olan grup; Soul Stuff ile devam ediyor. Konser 12 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’ da Food Lounge’ta başlayacak. En başarılı coverlarını Ataşehir Bulvar 216 ziyaretçilerine duyuracaklar!

Müzik, harika lezzetler ve eğlenceyi bir arada sunan Bulvar 216’ da gerçekleşen etkinlikler, yoğun iş temposu nedeniyle şehirden dışarı adım atamayanlar için en iyi alternatif olmaya devam ediyor.

Şehrin Nabzı Burada Atıyor!

Bulvar 216, eski 45’liklerden jazz müziğe, rock müzikten Türkçe 90’lara kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip konser etkinlikleri ile tüm müzik severlerin buluşma noktası haline geliyor.

Yıl boyunca devam edecek Bulvar 216 konser ve etkinlik ajandasını takip için; http://www.bulvar216.com web sitesi ve Bulvar 216 sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli.

Konsere katılım ücretsizdir.
Herkes tarafından büyük ilgi ile dinlenen şarkıları sevenleriyle buluşturan Bulvar 216’da, keyif dolu dakikalar geçirmek için geri sayım başladı!

Açık hava mimarisi ile adeta bir yeme-içme mahallesini andıran Bulvar 216, Hayatı Çok Sevme yeri olduğunu, düzenlediği konserlerle de göstermeye devam ediyor ve sizlere eğlence dolu dakikalar yaşatmayı vaad ediyor!