Başak’la Birbirimizi Tamamlıyoruz

Kemal Uçar, son filmi “Aşk Oyunu”nun City’s’de gerçekleştirilen gala gecesine sevgilisi Başak Parlak ile birlikte katıldı. Uçar, Filmi izleyenler hangi duygularla salondan ayrılacaklar sorusuna “Salondan aşkın zaferi ile ayrılacaklar. Bir aşktan zaferle aynlmak mutlu sonla olur. Mutlu sonla zafer kazanmış gibi salondan çıkacaklar. Film için bir futbol filmi diyemeyiz. Bu bir aşk filmi. Futbolda bir aşk filmi olduğuna göre birbirlerini tamamlıyorlar” şeklinde yanıt verdi.

Gazetecilerin ünlü oyuncuya, galaya sevgiliniz Başak Parlak ile katıldınız şeklindeki sorularına; ” Birlikteliğimizi saklamıyoruz ki diye cevaplayan Kemal Uçar,” Sanatçı yönümüzle birbirimize bulaşmadan yolumuza devam ediyoruz. Birbirimizi nasıl ilerletiriz diye ufak tefek ilişkiler ve yorumlar yapıyoruz. Birbirimizin işine karışmadan, doğru bildiğimiz yollarda ilerliyoruz.  Mesleki anlamda birbirimizi tabi ki eleştirdiğimiz oluyor. Daha ziyade bu tür konularda ben konuşurum. Çok yararlı bir geri dönüş alıyoruz çünkü hiç bir art niyet olmadan tertemiz yapılan bir eleştiri olduğunu biliyoruz. Biz birbirimizi tamamlıyoruz”  yanıtını verdi.

TRT’de yayınlanacak olan “Yedi Güzel Adam” adlı dizi ile ekrana gelmeye hazırlanan Kemal Uçar, “Dizide bir şairin hayatını canlandıracağım. 1958-1973 yılları arasında geçen, buram buram edebiyat kokan, güzel bir dönem dizisi. Ezel’de ki flash back’lerimi saymazsak ilk defa bir dönem dizisinde oynuyorum” dedi.